Recenze
Podívejte se, jak nás hodnotí Prohlédnout recenze
hledat účet košík

Porovnání

Nacházíte se v sekci "Porovnávání". Níže vidíte Vámi přidané hodinky u kterých můžete porovnávat jejich parametry, můžete si zvětšit jejich fotografie či přejít do konkrétního detailu produktu.

Pokud přidáváte jednotlivé hodinky k porovnání, mění se Vám automaticky URL adresa. Tzn. můžete si naklikat až 3 různé hodinky, které chcete poslat například partnerovi k nahlédnutí. Nemusíte mu posílat jednotlivé odkazy zvlášť, ale pouze ten jeden, který se Vám vygeneroval. Tím si ušetříte spousty času a klikání na jednotlivé odkazy. Věříme, že Vám tato funkce Váš výběr usnadní.

Ostatní porovnávané produkty zobrazíte potáhnutím prstem doprava Zvětšit náhledyOdebrat vše

Baume & Mercier - M0A10180

233 400 Kč

192 892,6 Kč

Ball - DD3072B-P1CJ-BE

92 100 Kč

76 115,7 Kč

Zdobení kamínkyNezdobenéNezdobené
Přesnost strojku (automat)2-4 s/den (28.800 bph)0-3 s/den (Chronometr)
Rezerva chodu (automat)42 hodin80 hodin
Velikost hodinekStřední (34,1 - 39mm)Středně velké (39,1 - 43mm)
Barva hodinek (pouzdra)zlaté růžové - ryzost zlata 18 karátůbronzová
Tvar pouzdrakulatékulaté
Pouzdrozlato - ryzost zlata 18 karátůbronz (antikorozní, barevně příjemný materiál)
Vodotěsnost50M - vodotěsné, potápění do 0,5 metru hloubky200M - vodotěsné, potápění do 20 metrů hloubky
Druh kamínku či drahokamuBriliant - briliant je vybrušovaný diamant. Diamant je jeden z nejtvrdších drahokamů na světě (ke každým hodinkám s briliantem (brilianty) dostanete certifikát pravosti briliantu (briliantů))---
Zdobení kamínkyZdobenéNezdobené
Pohonautomat - mechanické se samonátahem (natahující se pohybem ruky)automat - mechanické se samonátahem (natahující se pohybem ruky)
Druh sklasafírové (velmi odolné proti otěru a poškrábání při běžném nošení, viz. vysvětlivky v otazníčku)safírové - velmi odolné proti otěru a poškrábání během denního nošení s jednostranně antireflexní vrstvou (více informací o tvrdosti skla v otazníčku)
PohlavíPánskéPánské
Pásek / Náramekkožený pásekgumový pásek (guma je pružný materiál odolný vůči potu a vodě)
Barva číselníkuhnědámodrá
TypyAnalog (ručičkové)Analog (ručičkové)
ZbožíHodinkyHodinky
Antireflexní vrstva skla---Ano
Barva pásku / náramku---černá
Kalibr strojku---Automatic BALL Manufacture caliber RRM7309-C¤Chronometer certified COSC¤80 hours Power Reserve, 28,800vph
Limitovaná edice (počet vyrobených hodinek)---1000
Luneta pouzdra---Jednosměrně rotační - bronzová, povrchově upravená tvrdým PVD
Materiál pásku / náramkukožený pásekgumový (zpracovaný kaučuk - pružná odolná pryž)
Materiál pouzdrazlato - ryzost zlata 18 karátůBronz (materiál měnící nošením odstín - patinu)
Odolnost magnetickému poli (anti-magnetismus)---80,000a/m
Rozměr pouzdra39 mm43
Rozměr pouzdra (v milimetrech)39 mm43
Specifikace pouzdra---šroubovací vodotěsná korunka
Tloušťka pouzdra (v milimetrech)---14,5
Váha hodinek (v gramech)---cca 100g
Zapínání pásku / náramku---Tradiční trnová spona