Vážení zákazníci, náš eshop stále funguje, objednané zboží Vám rádi zašleme. Můžete objednávat přes náš eshop nebo telefonicky (602 521 828) v klidu z pohodlí Vašeho domova. Pokud byste chtěli vědět cokoliv více, volejte p. Vyskočila na tel. 602 521 828.

 
 

Prodejna v Jihlavě je nyní vzhledem k aktuálním nařízením vlády ČR uzavřena.

Budeme Vás informovat, jakmile se něco změní.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím
hledat účet košík

Chytré hodinky - Váš (nejen) tréninkový partner


V této sekci naleznete informace o tom, k čemu Vám pomůžou chytré hodinky zaměřující se převážně na sport. Samozřejmě v hodinkách najdeme spoustu praktických a užitečných funkcí pro běžný život, ale sportovci si zde mohou vybrat modely přímo pro dané odvětví sportu, který dělají nebo chtějí dělat a tento tréningový partner může zdárně posunout hranice jejich výkonu směrem dopředu. S chytrými hodinkami dnes vidíme, kdo nám volá, přijímáme SMS a maily atd. Hodinky nám monitorují hloubku spánku a stresové zatížení, umí nám poradit. Modely se sportovním zaměřením nám účinně pomůžou zhubnout nebo zpevnit postavu, modely zaměřené na golf nám ukáží, jak dosáhnout lepších výsledků. Hodinky nám také pomohou v posilovně nebo například v triatlonu. Zde v těchto čtyřech podsekcích se dočtete, co je to laktátový práh a k čemu v těle je, co je to VO2max, jak účinně zhubnout a jak tělo reaguje na jednotlivé cvičení a skladbu jídla a jak trénovat pro výsledky, tedy jaký zvolit réning pro to, jak chci vypadat nebo jaký cíl ve sportu, který mám vybraný, jsem si zvolil. Chytré hodinky poté slouží jako takový osobní trenér, který jde s Vámi na cestě za vytouženým cílem.
 

ČLÁNKY

provozovna

PROVOZOVNA