Vážení zákazníci, náš eshop stále funguje, objednané zboží Vám rádi zašleme. Můžete objednávat přes náš eshop nebo telefonicky (602 521 828) v klidu z pohodlí Vašeho domova. Pokud byste chtěli vědět cokoliv více, volejte p. Vyskočila na tel. 602 521 828.

 
 

Prodejna v Jihlavě je nyní vzhledem k aktuálním nařízením vlády ČR uzavřena.

Budeme Vás informovat, jakmile se něco změní.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím
hledat účet košík

Záruka originálního zboží

Vážený zákazníku,
naše firma Vám dodá vždy originální zboží. Další výhodou je perfektní záruční a pozáruční servis, což je prakticky to nejdůležitější - díky servisu můžete být v naprostém klidu, ať se Vám stane s hodinkami kdykoliv cokoliv. Naše firma úzce spolupracuje se všemi oficiálními servisy, jelikož i my jsme hodináři a máme vlastní hodinářský - a zlatnický - servis. Nutno podotknout, že servisem se rozumí nejen opravy Vašeho zboží, ale i servis informační - to znamená poskytnout Vám maximum všech odborných informací týkajících se Vámi vybraných hodinek. Hodinky od nás jsou vždy originál, s originál krabičkou a záručním listem.

ČLÁNKY

provozovna

PROVOZOVNA