účet košík

Zobrazit filtry Skrýt filtry

Sledujte a odebírejte náš YouTube kanál

Zobrazit

ZNAČKY

Sleva na vybrané
produkty:
provozovna

PROVOZOVNA

Prodáno přes71 000hodinek

Vyučeni v oboruHODINÁŘod roku 1992

Od roku1996na trhu

Sortiment našich značek

Baume & MercierFrederique ConstantMontblancRadoRaymond WeilUnion GlashütteOrisBallMaurice LacroixFortisEdoxHamiltonJunghansMidoTissotCertinaZeno Watch BaselMilunaSeikoSeiko - AstronCitizenBulovaLuminoxGarminGarmin - MARQVersaceVictorinox Swiss ArmyWengerSwiss Military by ChronoCandinoClaude Bernard (Edox)Calvin Klein - hodinkyGuess - hodinkyFestinaAdriaticaGrovanaOrientPulsar (Seiko)PrimJacques LemansLorus (Seiko)AlfexAxcent of ScandinaviaBeringBoccia TitaniumCasioDieselDoxaEspritFossilGantJean JacotJunkersJVDKenneth ColeKronabyLotus (Festina)Pierre CardinPolice - hodinkyPumaRotaxStormSwatchTimexZeppelin

Vítáme Vás na našem eshopu, naše firma vznikla v roce 1996 a zabývala se výrobou hodin. Postupem času jsme otevřeli obchod a začali jsme se věnovat prodeji hodinek, zlata a stříbra. Jsme vyučeni v oboru a proto se věnujeme kompletnímu servisu námi nabízeného zboží. V kamenné prodejně máme hodinářskou dílnu a děláme hodinářské i zlatnické opravy.

Majitel & Hodinář Tomáš Vyskočil

Lidé se od pradávna rádi zdobili a proto, když přišly roku 1511 na svět první hodinky, byly brány jako ozdoba. Až časem se předělávaly na zápěstí. Dámské hodinky se vyrábí od roku 1615 a jsou úžasně umělecky zpracované a krásně zdobené. Pánské hodinky jsou vnímány pozitivně na zápěstí každého muže jako šperk oživený historií značky, která umocňuje úroveň a v podstatě i kvalitu. Tím, že muži většinou žádné šperky nenosí, hodinky mají tu možnost vyniknout a zahrát tak svoji roli. A právě hodinky prestižních značek se v odborné terminologii nazývají luxusní hodinky.

Hodinky však mohou vedle své základní funkce času ukazovat i jiné funkce. Sportovní hodinky dominují v naprosté většině vodotěsnými pouzdry a stopkami. Hodinky do dnešního světa již neodlučitelně patří - ať jako praktická věc či investiční klenot. A nebo obojí v jednom.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Nejprodávanější

Hamilton - H76746540

Converter Auto Chrono

DETAIL

Garmin - 010-02648-31

MARQ® Adventurer (Gen 2) - Leather Band and Silicone Band

DETAIL

Garmin - 010-02804-30

Epix™ Pro (Gen 2) Sapphire Edition Premium Bundle | Carbon Gray DLC Titanium / Chestnut Leather Band | 51 mm + Voucher TOPO Czech maps

DETAIL

Garmin - 010-02777-11

Fēnix® 7 PRO Sapphire Solar Edition / Carbon Gray DLC Titanium / Black Band + Voucher TOPO Czech maps

DETAIL

Tissot - T116.617.16.042.00

Tissot Chrono XL Vintage

DETAIL

Aktuality

Hodinky Maurice Lacroix

Hodinky Maurice Lacroix

Maurice Lacroix - tato poměrně mladá švýcarská značka (zal. 1975) dnes dominuje již 13 kalibry svých vlastních strojků, podívejte se na více informací.

Hodinky Fortis

Hodinky Fortis

Hodinky Fortis - čisté linie, přesné detaily a skvělá čitelnost činí z těchto hodinek elegantní a vysoce praktický šperk.