Vážení zákazníci, bohužel je to tu zase. Vzhledem k aktuálním nařízením vlády České republiky je obchod od 27.12 .2020 uzavřen. Otevřeme hned, jak nám to nařízení vlády dovolí.

Náš eshop stále funguje, objednané zboží Vám rádi zašleme. Pro bližší informace o dodání k Vám domů volejte p. Vyskočila na telefon: 602 521 828


Přejeme Vám hlavně hodně zdraví v této nelehké době.

Vaše Hodinářství Tovys

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím
hledat účet košík

Další informace

V této sekci naleznete další zajímavé informace, mezi něž patří: technické články, úrovně značek, hodinářské informace, všeobecné o hodinkách a závěrem něco navíc. V sekci Technické články najdete, jak zacházet s hodinkami, aby Vám dobře dlouho sloužily a rádi jste je užívali. Najdete tam také odpovědi na nejčastěji pokládané otázky, které jako hodinář dostávám. A samozřejmě další články, ve kterých otvírám náhled na hodinářské řemeslo jako takové.
 V sekci Hodinářské informace najdete popisky víceméně technické, jako například historii hodinářského řemesla, jak funguje mechanizmus strojků, jak vlastně měřit hodinky a o čem je servis.
 V sekci Všeobecně o hodinkách se Vám otevře jedna z nejzajímavějších sekcí tohoto webu a to Úrovně značek, přesněji řečeno jak si jaká značka stojí na hodinářském poli prestiže (už nyní máte na levé straně takto seřazené značky - nejprestižnější značka Patek Pilippe je nahoře). Najdete zde, jaké hodinářské značky jsou sdružené ve skupinách a jaké "jedou na vlastní pěst". Můžete se zde dočíst o historii jednotlivých značek, i těch nejluxusnějších. A nakonec se zde dozvíte o úrovňích skupin a jaká značka se v jaké úrovňové skupině nachází a jaké místo v ní zaujímá.
 A v sekci Chci vědět více se dozvíte již o běžných záležitostech.  Uvidíte zde naše tipy a novinky z hodinářského oboru, které se snažíme stále aktualizovat.

Zvolte prosím výběrem v levém menu.

ČLÁNKY

provozovna

PROVOZOVNA