Vážení zákazníci, náš eshop stále funguje, objednané zboží Vám rádi zašleme. Můžete objednávat přes náš eshop nebo telefonicky (602 521 828) v klidu z pohodlí Vašeho domova. Pokud byste chtěli vědět cokoliv více, volejte p. Vyskočila na tel. 602 521 828.

 
 

Prodejna v Jihlavě je nyní vzhledem k aktuálním nařízením vlády ČR uzavřena.

Budeme Vás informovat, jakmile se něco změní.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím
hledat účet košík

Články

Tato část webu Vás provede základy hodinářského řemesla a s vědomostmi zde přečtenými již můžete říci, že o hodinkách víte více než je obvyklé. Přejeme Vám tedy, aby jste si udělali čas a se zájmem se přiučili tak zajímavému řemeslu jako je řemeslo hodinářské.

V této sekci najdete podrobná vysvětlení jak odborných, tak běžných názvů a pojmů užívaných v hodinářském oboru. Najdete zde např. jak se liší chronograf od chronometru, vysvětlení jednoho z vůbec nejdůmyslnějších mechanismů v hodinářském řemesle všech dob tourbillonu, jasné vysvětlení systémů automatických, mechanických a quartzových strojků včetně fotek a schemat. Je zde popsán věčný kalendář (perpetual calendar) i systém heliových ventilů super vodotěsných hodinek. Najdete zde však i popis povrchových úprav, které se nejčastěji na hodinkách používají a systémy vodotěsnosti.

VŠE O HODINKÁCH Systém automatických hodinek, Obsluha automatů, princip quartzového strojku JAKOU ZVOLIT ZNAČKU Zde naleznete stručný popis ke všem značkám pro Váš snadnější výběr HODINÁŘSKÝ SERVIS Výměna baterií, skel, korunky, pásku či náramku, čištění strojku, inovace, nadstandardní služby DALŠÍ INFORMACE Technické články, úroveň značek, hodinářské informace, všeobecně o hodinkách, chci vědět více CHYTRÉ HODINKY - Váš (nejen) tréninkový partner VO2max - co to je, Chytré hodinky - jak trénovat pro výsledky, Smart watch - jak zhubnout nejefektivněji, Laktát - vše o něm HODINÁŘSKÉ INFORMACE Historie hodinařiny, Mechanismus strojků, Servis pro vás + hodináři

ČLÁNKY

provozovna

PROVOZOVNA