Vážení zákazníci, bohužel je to tu zase. Vzhledem k aktuálním nařízením vlády České republiky je obchod od 27.12 .2020 do 24.1.2021 uzavřen.

Náš eshop stále funguje, objednané zboží Vám rádi zašleme. Pro bližší informace o dodání k Vám domů volejte p. Vyskočila na telefon: 602 521 828


Užijte si pohodové Vánoce a přejeme Vám hlavně hodně zdraví v této nelehké době.

Vaše Hodinářství Tovys

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím
hledat účet košík

Raymond Weil

Firma Raymond Weil vznikla v roce 1976 ve Švýcarsku. Pan Weil ve svých padesáti letech navzdory krizi, která v tu dobu byla, začíná vyrábět hodinky. Ale díky svým designům, které byly zase trochu jiné než ostatní hodinky konkurenčních firem, tato firma k obdivu okolí vzkvétá. A aby v období rychlého rozvoje byla stále více konkurenčněschopnější, přibírá právníka Oliviera Bernheima. On modernizuje výrobu a bere si na starosti marketing firmy. Firma stále nese rodinné jméno - neztrácí svoji identitu. 

hodinky Raymond Weil se vyrábí v podtextu známých osobností, dle kterých se tvoří i modelové řady - Mozart, Beethoven atd. Dnes zůstává Raimond Weil sám sebou a svými designy lze poznat tyto hodinky již na první pohled.

ČLÁNKY

provozovna

PROVOZOVNA