hledat účet košík

Baume&Mercier: Clifton Baumatic

Baume&Mercier: Clifton Baumatic

Do kolekce Baume&Mercier Clifton Baumatic se připojujují nové, neobyčejné hodinky. Nová malá komplikace s jedinečným vzhledem kromě dne i fáze měsíce - Clifton Baumatic Day-Date MoonphaseKomplikace jsou složité mechanismy, díky kterým jsou tyto hodinky tak vyjímečné!! Mechanismy, které tvoří z hodinek klenoty. Mechanismy, které dávají tu pravou patinu hodinářskému řemeslu. 

 

Nový Clifton ztělesňující eleganci a vyjadřující odborné znalosti značky Baume&Mercier je speciálně navržený pro znalce krásných hodinek. 

Baumatic byl poprvé představen v roce 2018, představoval milník pro Baume&Mercier jako jejich první mechanický samonavíjecí pohyb. Byl vytvořen se čtyřmi hlavními technickými cíly: citlivost na magnetické pole, autonomie, chronometrická přesnost a trvanlivost. 

Kulaté pouzdro z růžového zlata se saténově leštěnými dvojitě zkosenými okraji zvýrazňuje odstupňovaný šedý číselník. Ten je chráněný nepoškrabatelným safírovým sklíčkem s antireflexní úpravou na obou stranách, který zajišťuje vynikající čitelnost. Číselník odhaluje měsíční fázi na pozadí hvězdné oblohy.  

 

Hodinky díky strojku vlastní výroby s úžasnou rezervou chodu 5 dní slibují téměř bezchybnou přesnost. Strojek Baumatic BM14-1975A C2 s rezervou chodu 120 hodin má 21 kamenů, 28.800 polokmitů za hodinu = přesnost chodu 2-4 vteřiny denně. Hodinky mají dvojitý křemíkový antimagnetický vlásek, tzv. Twinspir a jsou výrazně odolné proti vůči nárazům. Krokové ústrojí je též kompletně vyrobené z křemíku, což zajišťuje minimální tření a tím pádem vysokou přesnost chodu. Průhledné zadní víčko umožňuje náhled na strojek. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA