hledat účet košík

Baume&Mercier - luxus na zápěstí

Baume&Mercier - luxus na zápěstí

Když chcete mít na zápěstí opravdový klenot!

Hodinky Baume&Mercier započaly ukazovat čas svým zákazníkům již roku 1830. Tato firma se tedy právem řadí mezi jedny z nejstarších luxusních hodinářských značek světa.

Toto video Vám více přiblíží jednu z nejstarších hodinářských značek na světě, značku Baume et Mercier, která vyniká mimo jiné krásnými designy hodinek.
Za zmínku stojí hodinky s jejich výjimečným automatickým strojkem Baumatic, který na to, že má nadstandardní rezervu chodu 120 hodin, je úžasně tenký. Pojďme se tedy v tomto videu  společně ponořit do historie a současnosti této značky.

Podívejte se u nás na celou kolekci, kterou tento švýcarský skvost nabízí.

  1. Pánské hodinky Baume & Mercier jsou prestiží na pánském zápěstí. Tradice spojená s prvotřídní kvalitou řadí tento pánský šperk na přední místa úrovně klenotů pro muže. A nejen klenotů jakožto ozdoby, ale i dobrou investicí.
  2. Dámské hodinky Baume & Mercier ukazují své majitelce nejen spolehlivě čas, ale nestandardním způsobem zkrášlí jí celou. Nejen úrovní značky, ale i propracovaným desgnem hodným úrovně této staré švýcarské značky.

Máte jakýkov dotaz? Jsme tu pro vás :-) Je pro vás pohodlnější napsat email? Můžete i zde:

Napište nám

#baume #baumeetmercierwatches #tovys #hodinkybaumeetmercier #classima #baumeetmercier #hampton #svycarskehodinky #baumatic #automatickehodinky #elegantnihodinky #riviera #baumeetmercierriviera #clifton #promesse #clifton #panskehodinkybaumeetmercier #hodinkytovys #cliftonbaumatic #damskehodinkybaumeetmercier

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA