hledat účet košík

Casio Edifice - Super Slim

Casio Edifice - Super Slim

Casio Edifice EQB 1000D-1AER jsou pánské hodinky sportovního vzhledu v ultratenkém pouzdře, které jsou ovšem díky kombinaci svého designu a funkcí, jež umožňují propojení s mobilním telefonem, ideálním společníkem pro každodenní použití.

Model zaujme svým dynamickým vzhledem a propracovaným číselníkem působícím efektem broušeného povrchu, jenž má hodinové pozice osazeny plastickými indexy. Hodinky kladou důraz na dobrou přehlednost a snadnou ovladatelnost kvůli možnosti plného využití všech funkcí, které tento model hodinek nabízí. Mezi nejdůležitější bezesporu patří možnost synchronizace hodinek s chytrým telefonem přes technologii Bluetooth. Toto propojení, ve spojení s použitím příslušné aplikace, umožňuje mít pod kontrolou neustále aktuální a přesný čas, nabízí možnost snadného nastavení duálního času výběrem jednoho z předdefinovaných 300 měst. Mezi další užitečné funkce patří Phone finder - po stisknutí tlačítka se rozezní Váš telefon a vy jej tak snáze naleznete. 

 

Černý číselník hodinek Casio Super Slim je zvýrazněn použitím dobře čitelných a rozložených ukazatelů, které usnadňují orientaci  - indikují například připojení telefonu k Bluetooth, stav budíku, údaje související s právě zvoleným režimem apod.  Subciferník na pozici šesté hodiny je v základním režimu zobrazení dne, subciferník na 9. hodině je ukazatelem duálního času a slouží pro indikaci dne/noci. 

Hodinky disponují ukazatelem date, dnem v týdnu a ukazatelem světových časů. Dále funkcí stopek s přesností měření na 1/100 sekund a možností porovnání měřených kol. Ocelové pouzdro hodinek je doplněno ocelovým náramkem. Nově použité technologie umožnily vytvořit model s ultratenkým pouzdrem o výšce 8,9 mm. Číselník hodinek je osazen výraznými indexy umístěnými na pozice hodin, ručky jsou opatřeny luminiscencí, zajišťují tak lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách. Je také chráněn safírovým sklíčkem s antireflexní vrstvou. Vodotěsnost tohoto modelu je 10 ATM - s hodinkami tedy můžete bez obav plavat. Hodinky jsou opatřeny soláním pohonem

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA