hledat účet košík

Casio - Scuderia Toro Rosso

Casio - Scuderia Toro Rosso

Hodinky Casio Edifice EQB 1000TR-2AER jsou posledním modelem z limitované edice F1 Honda Racing pro rok 2019, jsou spojením hodinářského a motoristického světa, svým designem v sobě snoubí dynamiku, vášeň pro rychlost a zápal pro závodění. 

Tuto limitovanou edici charakterizují tři znaky, které oceníte při sportu i při každodenním nošení - solární napájení, karbonový číselník a možnost připojení k telefonu přes bluetooth. 

Model z řady Edifice jsou hodinky vzešlé z přátelství společnosti Casio a závodního týmu F1 Scuderia Toro Rosso. Odkazují na to i prvky, jako logo na číselníku a víčku, ale i použité barvy - modrá, stříbrná a červená. Hodinky upoutají svým dynamickým vzhledem a propracovaným karbonovým číselníkem, jenž má hodinové pozice osázeny plastickými indexy. Model klade důraz na dobrou přehlednost a snadnou ovladatelnost kvůli možnosti plného využití všech funkcí, které hodinky nabízejí. 

Mezi nejdůležitější funkce, které hodinky nabízí, patří bezesporu možnost synchronizace s chytrým telefonem skrze technologii Bluetooth. Propojení, ve spojení s použitím příslušné aplikace (Edifice Connected), umožňuje mít pod kontrolou neustále aktuální a přesný čas, nabízí možnost snadného nastavení duálního času výběrem jednoho z předdefinovaných 300 měst. Mezi další užitečné funkce patří Phone finder - po stisknutí tlačítka hodinek se rozezní Váš telefon a vy jej tak snáze naleznete. 

Modrý číselník je opatřen dobře čítelnými a rozloženými ukazateli, které usnadňují orientaci - indikují například připojení telefonu k bluetooth, stav budíku, údaje související s právě zvoleným režimem, atd... 

Subciferník na pozici šesté hodiny je v základním režimu zobrazením dne, subciferník na 9. hodině je ukazatelem duálního času a poslední subciferník umístěný na 12. hodině je 24 hodinovým vyobrazením domácího času a slouží pro indikaci dne/noci. Hodinky mají dále ukazatel data, dne v týdnu a ukazatele světových časů, dále funkci stopek s přesností měření na 1/100 a možností porovnání měřených kol. Ocelové pouzdro hodinek je doplněné řemínkem z tkaniny Cordura. Nově použité technologie umožnily vytvořit model s ultratenkým pouzdrem o šířce 8,9 mm

Číselník je osázen výraznými indexy, ručky mají luminiscenci pro lepší čitelnost. Číselník hodinek je navíc chráněný safírovým sklíčkem s antireflexní vrstvou. Vodotěsnost tohoto modelu je do 10 ATM, můžete s nimi tedy bez větších starostí až do hloubky 10 metrů. Hodinky mají solární dobíjení, odpadá tedy výměna baterií, neboť akumulátor se dobíjí světlem. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA