hledat účet košík

Certina DS-1 Big Date Powermatic 80

Certina DS-1 Big Date Powermatic 80

Při příležitosti 60-ti letého výročí konceptu DS Concept společnost Certina představuje limitovanou edici hodinek, která v sobě snoubí nadčasový styl ze 60. let a nejvyšší standardy současnosti. DS-1 Big Date 60th Anniversary vstupuje do světla reflektorů s inovativním strojkem Powermatic 80 a paramagnetickou spirálovou pružinou Nivachron. Tento inovativní materiál byl vyvinut pro zvýšení odolnosti vůči magnetickým polím. Spirálová pružina švýcarské výroby je díky základu z titanu navíc velmi odolná vůči teplotním výkyvům a úžasně nárazuvzdorná. Výroční model tedy představuje úchvatný debut nového standardu pro DS Concept. 

 

Pánské hodinky Certina DS-1 Big Date Powermatic 80 s modelovým číslem C029.426.11.091.60 zaujmou na první pohled přehledným číselníkem, elegantním vzhledem , unikátní přesností a precizním zpracováním. 

Detailně propracovaný zelený číselník chrání antireflexní safírové sklíčko, jenž je odolné vůči poškrabání. Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli, stejně tak i kovový tah. Vodotěsnost hodinek je do 10 metrů a jsou tak vhodné k plavání i potápění. Zvláštností je velké datum na pozici šesté hodiny, skládající se ze dvou okének. Velké zobrazení data bývá také nazývané jako panoramatické datum. Je to oblíbený způsob, jak zobrazit datum ve zvětšené apertuře pomocí dvou kotoučků umístěných buď vedle sebe, nebo přes sebe. Toto propracované zobrazení umožňuje rychlé a snadné čtení data. 

 

Jako všechny hodinky Certina je i tento model vybaven unikátní DS technologií - Double Security system, což znamená dvojí chránění: zvyšuje odolnost, nárazuvzdornost a spolehlivost voděodolnosti hodinek. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA