hledat účet košík

CERTINA DS ACTION Day-Date

CERTINA DS ACTION Day-Date

Život je plný překvapení. Nové hodinky DS Action Day - Date Powermatic 80 od švýcarského výrobce Certina jsou připraveny opravdu na vše. Tyto hodinky jsou rovným dílem sportovní i elegantní. Díky své mimořádné robustní konstrukci a vynikající spolehlivosti jsou tím správným společníkem pro všechna životní dobrodružství, větší i menší. 

 

Ať již den přinese cokoliv, s novým modelem C032.430.16.041.00 vždy zapůsobíte. Zobrazení dne a data je umístěné na třetí hodině pro krásnou viditelnost a zajišťuje přehled hned na první pohled. Tmavě modrý číselník s efektem slunečních paprsků doplňují akcenty v pískové barvě a ručky s povlakem Super-Luminova, navíc ho chrání antireflexní safírové sklíčko, jenž je odolné vůči jakémukoliv oděru a díky antireflexní vrstvě je číselník čitelný i za ostrého slunce.  Leštěné nerezové 41mm pouzdro se saténovou úpravou ukrývá kvalitní moderní švýcarský automatický strojek Powermatic 80 s rezervou chodu až 80 hodin. Rezerva chodu označuje čas, po který plně natažený automatický strojek funguje, než se zastaví - obvykle je to 38 až 42 hodin. Kalibr Powermatic 80 ovšem umožňuje až 80hodinovou rezervu chodu. Hodinky tedy můžete odložit až na tři dny, pokud to tedy bez nich tak dlouho vydržíte.

 

Model je opatřen šroubovací korunkou a zadním víčkem se safírovým sklem, přes které lze obdivovat hodinový strojek. To vše doplňuje řemínek z telecí kůže v koňakové barvě s motýlovou sponou. Vodotěsnost těchto hodinek je úctyhodných 20 ATM, jsou tak vhodné jak k běžnému plavání tak už k hlubinnému potápění. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA