hledat účet košík

Certina - DS Action Diver

Certina - DS Action Diver

CERTINA DS ACTION DIVER 

Speciální edice hodinek DS Action Diver je věnovaná organizaci Sea Turtle Conservancy - organizace na ochranu mořských želv a jejich přirozeného prostředí. Hodinky podtrhují barvy organice STC na ciferníku, logo je i na zadním víčku a je k nim speciální certifikát. Společnost Certina je od roku 2017 hrdým partnerem a hodinky C032.407.11.051.10 jsou na počest spolupráce s touto organizací. Organizace STC dostává podíl z prodeje těchto hodinek. 

 Hodinky jsou novinkou pro rok 2018 představenou na veletrhu Baseword. Model si Vás získá sportovním vzhledem a precizním zpracováním. Mají švýcarský strojek Eta Powermatic 80.111 s maximální rezervou chodu až 80 hodin. Pouzdro hodinek je vyrobeno z nerezové oceli. Ručičky, indexy i body na číselníku mají luminiscenční vrstvu, takže je zaručená čitelnost i za horších podmínek. Sklíčko je safírové, odolné proti oděru a má antireflexní úpravu z obou stran. Vodotěsnost je do 30 metrů, jsou tedy vhodné i pro hlubinné potápění. Jsou testované proti nárazu, odolnost proti korozi, odolnost proti magnetickému ovlivnění a další. 

Všechny hodinky Certina jsou chráněné systémem DS - double security, tzv. dvojí chránění. Tímto systémem se hodinky stávají nadstandartně dobře utěsněné a lépe odolávají nárazům. Taktéž mají dvojí těsnění u korunky i u víčka, zesílené pouzdro i zesílené stěžejky. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA