hledat účet košík

Certina - DS Action Lady

Certina - DS Action Lady

Dámské hodinky Certina DS Action Lady C032.251.11.051.09 dělají čest svému jmému - energie z nich jen září! Své majitelky si získají především elegantním, černo-stříbrným vzhledem a ciferníkem zdobeným diamanty. Tento model má opravdu precizní zpracování. 

Hodinky se vyrábí též na pryžovém řemínku v černém a bílém provedení a také celoocelové s bílým číselníkem a zlatými ručkami C032.251.11.011.01

Model svou jemnou dekorací v podobě vln dodává číselníku na osobitosti a evokuje nadčasovou fascinaci oceánem. Hodinky disponují úžasnou vodotěsností, odolají tlaku do 30ATM! Číselník chrání antireflexní safírové sklíčko, které je odolné vůči poškrábání a díky antireflexu jsou čitelné i za ostrého slunečního svitu. 

Švýcarský strojek Precidrive COSC mají indikátor vybití baterie, který svou majitelku upozorní na nutnost výměny baterie. Certifikát COSC dokládá přesnost hodinek s maximální odchylkou +- 10 vteřin za rok. Hodinky s tímto certifikátem nesou označení Chronometr

Stejně jako všechny hodinky Certina jsou i tyto modely hodinek vybaveny unikátní DS technologií - Double Security systém, což znamená dvojí chránění - zvyšuje se odolnost, nárazuvzdornost a spolehlivost vodotěsnosti hodinek. 

1. Zesílené safírové nepoškrabatelné sklo                  5. Zesílené víčko pouzdra

2. Kroužkové těsnění natahovací hřídele                   6. Šroubovací korunka s těsněním 

3. Dvojité těsnění v korunce                                     7. Šroubovací víčko hodinek s těsněním

4. Speciální těsnění pod víčkem hodinek

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA