hledat účet košík

Certina DS PH200M Powermatic

Certina DS PH200M Powermatic

Pánské, automatické hodinky Certina DS PH200M Powermatic 80 C036.407.16.050.00 jsou dlouho očekávanou novinkou pro rok 2018, která byla představena již na veletrhu Baseworld (největší hodinářská akce světa).

Kromě toho se tento model umístil na prvním místě soutěže "Hodinky roku", kterou od roku 2009 každoročně pořádá slavný polský on-line magazín CH24.PL - vítěze vybrala zkušená porota sestavená z mezinárodních odborníků na hodinky a redaktorů časopisu. 

Model DS PH200M porazil velmi těžkou konkurenci. Dojem na porotu udělal jak jeho design, který svou inspiraci čerpá v minulosti, tak i jeho robustní konstrukce. Tyto hodinky jsou novou edicí potápěčských hodinek, které byly poprvé uvedeny na trh v roce 1967. Původní verzi připomíná řada nostalgických detailů, zatímco inovativní strojek Powermatic 80 nabízí špičkovou přesnost a rezervu chodu 80 hodin, což je zhruba dvojnásobek běžného standardu. Hodinky tak můžete v pátek odložit a v pondělí Vám stále ještě půjdou. Model DS PH200M tak v sobě snoubí styl s výkonností, na kterou se můžete vždy spolehnout. 

Hodinky svůj potápěčský vzhled podtrhují otočnou lunetou z hliníku a díky šroubovací korunce a vodotěsností do 200M jsou vhodné pro hlubinné potápění. Také splnily potápěčskou normu ISO 6425. 

Možná někoho zarazí, proč jsou hodinky i na koženém řemínku, když kůže k potápění rozhodně nepatří. Hodinky jsou však dodávané ve stylovém a odolném kufříku, jehož součástí je šedočerný NATO řemínek

Jednoduchý černý číselník doplňují výrazné ručky a indexy s luminiscenční výplní SuperLuminova a ukazatel data je na třetí hodině. Celý číselník chrání vypouklé hesalitové sklíčko s antireflexní vrstvou a povlakem NEX Scratchguard. Výhodou tohoto sklíčka je nízká hmotnost a netříštivost při rozbití a speciální povlak je odolný proti poškrábání. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA