hledat účet košík

Certina DS PH200M

Certina DS PH200M

Značka Certina znovu oživila model ze 60. let 20. století, který se inspiroval hloubkami oceánu. Nová verze představuje plynulé pokračování nadčasového designu v kombinaci s automatickým strojkem poslední generace. 

Inspirace modelu C036.407.11.050.00 přišla z hloubky oceánu. Právě proto je vyjímečný model DS PH200M uložen ve speciálním balení, který má tvar boxu na potápěčskou výbavu. Balení kromě hodinek obsahuje též druhý řemínek, který lze vyměnit snadno a rychle. 

 

Hodinky disponují ukazatelem data, šroubovací korunkou a šroubovacím zadním víčkem. Detailně propracovaný číselník chrání vypouklé sklíčko s antireflexní vrstvou z jedné strany a povlakem Nex Scratchguard se samostatným těsnícím prstencem, jež je odolné vůči poškrábání. 

Pouzdro hodinek je vyrobeno z broušené, nerezové oceli 316L. Díky potápěčské lunetě z eloxovaného hliníku tyto hodinky ještě více podtrhují svůj potápěčský styl. Vodotěsnost hodinek je 20 ATM a jsou tak vhodné k hlubinnému potápění. Ručky, indexy i body na číselníku jsou vybaveny luminiscenční vrstvou Super-LumiNova, což Vám zajistí perfektní čitelnost i za zhoršených podmínek. 

 

Jako všechny hodinky Certina jsou i tyhle vybaveny unikátní technologií Double security system - dvojí zabezpečení, která zvyšuje odolnost, nárazuvzdornost a spolehlivost voděodolnosti hodinek. 

Švýcarský strojek Eta Powermatic 80.111 má 23 kamenů a maximální rezervu chodu až 80 hodin. 

 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA