hledat účet košík

Certina - DS Podium: limitovaná edice

Certina - DS Podium: limitovaná edice

 

Limitovaná edice k příležitosti závodů WRC světového šampionátu rally!!  Modelu bylo vyrobeno pouze 999 kusů pro celý svět a na prodejně máme číslo 840. Hodinky Certina DS Podium Chronograph WRC si své majitele získají především sportovním vzhledem a precizním zpracováním. Pouzdro hodinek je z nerezové oceli s úpravou PVD a řemínek z kvalitní kůže.

 

Hodinky C034.417.36.057.10 patří do modelové řady DS Podium Chronograph a disponují ukazatelem data, tachymetrem a stopkami, které měří s přesností na 1/10 sekundy. Do detailu propracovaný číselník chrání antireflexní safírové sklíčko, které je odolné vůči poškrábání a díky antireflexu je ciferník čitelný i za velmi ostrého slunce.

Velikostí pouzdra 41 mm se řadí mezi středně velké hodinky, které perfektně padnou na většinu pánských zápěstí. Vodotěsnost těchto hodinek je do 10 metrů, jsou tedy vhodné na plavání. 

Kvalitní švýcarský strojek ETA G10.212 AA  Precidrive s certifikací COSC zaručuje přesnost chodu s maximální odchylkou +/- 10 vteřin za rok a neuvěřitelných +/- 0,07 vteřin za den. Hodinky s tímto certifikátem nesou označení Chronometer. Tento strojek je navíc vybaven indikátorem - ukazatelem vybití baterie (EOL).

 

 

Jako všechny hodinky Certina jsou i tyto vybaveny unikátní technologií Double Security system - dvojí zabezpečení!! Ta zvyšuje odolnost, nárazuvzdornost a spolehlivost voděodolnosti hodinek. 

 

1. zesílené safírové nepoškrabatelné sklo                                  5. zesílené víčko pouzdra

2. kroužkové těsnění natahovací hřídele                                    6. šroubovací korunka s těsněním

3. dvojité těsnění v korunce                                                       7. šroubovací víčko hodinek s těsněním

4. speciální těsnění pod víčkem hodinek

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA