hledat účet košík

CHVILKA O HODINKÁCH /6 - Garmin Marq DRIVER

CHVILKA O HODINKÁCH /6 - Garmin Marq DRIVER

Abychom trochu odbočili od naší soutěže, tak máme pro Vás další video. Tentokrát za to opravdu vezmeme, protože se budeme věnovat hodinkám pro milovníky rychlých aut Garmin Marq Driver.

Už jak název sám vypovídá, hodinky jsou určeny pro nadšence rychlých vozů. Na první pohled patrné jsou barvy, které jsou typické pro motorový sport. Hodinky jsou vyrobeny primárně pro aktivní závodníky. Mají v sobě nainstalováno 480 světových závodních okruhů. Měří přesné časy kol stopkami, nebo porovnávají nejrychlejší okruhy. Ostatní funkce klasických Marqů jsou samozřejmostí.

Pojďte se společně podívat na video, které jsme k nim připravili:

Prezentativní modely Marq jsou nejvyšší řadou hodinek Garmin, proto, uvažujete-li o koupi tohoto modelu, neváhejte se mi ozvat. Osobně Vám o hodinkách vše řeknu a v případě, že si hodinky budete chtít pořídit, osobně Vám hodinky dovezu, spustím je a spáruji s Vaším telefonem, nahraji do telefonu aplikace pro maximální využití funkcí hodinek, nahraji Vám užitečné aplikace, které sám v Garminech používám a ušetřím Váš čas. Jsme tu pro Vás :-)

Odkazy, které Vás dále často zajímají:

-> Kompletní kolekce Garmin MARQ: ZDE

-> Naše články na téma "Chytré hodinky, Váš (nejen) tréninkový partner" jsou k dizpozici: ZDE

-> Celý náš Youtube kanál se všemi dosavadními videi: ZDE

#garmin #garminwatch #chytrehodinky #marq #garminmarq #smart #smartwatch #officialvideo #promovideo #sportovnihodinky #elegantnihodinky #driver #marqdriver #car #auto #okruh #circuit #racing #zavod #outdoor #cas #time #jihlava #prague #chvilkaohodinkach #tovys

SOUT Psali jste nm, zda bychom neudlali opt njakou sout, jdeme tedy na to Zasoutme si o tyto krsn...

Posted by Hodinstv Tovys on Monday, August 30, 2021

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA