hledat účet košík

CHVILKA O HODINKÁCH /8 - Garmin Marq ATHLETE

CHVILKA O HODINKÁCH /8 - Garmin Marq ATHLETE

Další díl, na který se často ptali, je tady. To možná nejzajímavější pro mnohé z Vás z celé série „Garmin Marq“ jsme si nechali nakonec. Dnes to bude o výdrži, sportu a vítězství. Garmin Marq Athlete jsou luxusní chytré hodinky, které Vám dají výhodu před soupeři. Přinášejí celou řadu sofistikovaných funkcí pro sportovce, kteří ze sebe chtějí dostat to nejlepší.

  1. Nejenže luxusně vypadají, ale dokáží poskytnout parametry vrcholových sporttesterů.
  2. Změří a vyhodnotí téměř libovolnou sportovní aktivitu.
  3. Chcete svého osobního trenéra, která Vás dovede k plnění Vašich sportovních cílů? Pak jste zde správně!! 

Pohodlně se usaďte, všechny potřebné informace naleznete ve videu:

Prezentativní modely Marq jsou nejvyšší řadou hodinek Garmin, proto, uvažujete-li o koupi tohoto modelu, neváhejte se mi ozvat. Osobně Vám o hodinkách vše řeknu a v případě, že si hodinky budete chtít pořídit, osobně Vám hodinky dovezu, spustím je a spáruji s Vaším telefonem, nahraji do telefonu aplikace pro maximální využití funkcí hodinek, nahraji Vám užitečné aplikace, které sám v Garminech používám a ušetřím Váš čas. Jsem tu pro Vás :-)

Odkazy, které Vás dále často zajímají:

#garmin #garminwatch #chytrehodinky #garminmarq #smart #smartwatch #officialvideo #promovideo #sportovnihodinky #elegantnihodinky #marq #sport #priroda #natur #extremnipodminky #extremeconditions #athlete #trener #coach #osobnitrener #personalcoach #vo2max #outdoor #cas #time #jihlava #prague #chvilkaohodinkach #tovys

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA