hledat účet košík

Chvilka o hodinkách - srovnání Garminů

Chvilka o hodinkách - srovnání Garminů

Dneska bych se s vámi chtěl podělit o první zkušenosti uživatelů Fenix 7 a Epix 2! Aby bylo video zajímavější, tak jsem si vybral ještě dva konkurenční modely, které byly do té doby Fenix „sedmičkám“ nejblíže. Jsou jimi Tactix Delta Solar Sapphire a hodinky modelové řady Marq.

Nepodíváme se pouze na funkcionality, ale posvítíme si i na materiály a povrchové úpravy, které Garmin při výrobě svých hodinek používá, a to z mého pohledu hodináře.

Jde o recenzi, která není úplně zcela obvyklá, ale často se mě na něco takového ptáte, tak jsme natočili celé video na toto téma.

Veškeré hodnocené hodinky naleznete u nás na eshopu:

  1. Fenix 7 - ZDE
  2. Epix 2 - ZDE
  3. Tactix Delta Solar Sapphire - ZDE
  4. Modelová řada Marq - ZDE

Pojďme na to, věřím, že bude pro vás video přínosné:

Odkazy, které Vás dále často zajímají:

Garmin, to je špička v oboru smart hodinek. Uvažujete-li o koupi jakéhokoliv modelu, neváhejte se mi ozvat. Osobně vám o hodinkách vše řeknu a v případě, že si hodinky budete chtít pořídit, osobně Vám hodinky dovezu, spustím je a spáruji s Vaším telefonem, nahraji do telefonu aplikace pro maximální využití funkcí hodinek, nahraji Vám užitečné aplikace, které sám v Garminech používám a ušetřím Váš čas. Jsem tu pro Vás :-)

Váš Tomáš Vyskočil

#garmin #smartwatch #fenix7 #epix2 #tactixdelta #marq #video #srovnani #porovnani #comparison #watch #watches #hodinky #hodinar #tovys #eshop #jihlava #prague #rada #pomoc #recenze #review #reviewgarmin

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA