hledat účet košík

Citizen - BUULLHEAD

Citizen - BUULLHEAD

Reedice slavného modelu BUULHEAD

Citizen ke svému 100. výročí své existence připravil několik výročních modelů. Jedním z nich je reedice slavného modelu BUULHEAD, který kromě "výroční" nese také přívlastek "limitované edice"

Celosvětově bylo vyrobeno 3000ks, u nás je k dispozici pro český a slovenský trh 50 kusů!!!

Na první pohled zaujme tento model pod označením AV0075-70E: Promaster Chronograf Bullhead svým netypickým umístěním tlačítek i korunky. Díky tomu získal přezdívku "býčí hlava", protože připomíná býka vyzývajícího k boji.

Chronograf zůstal typicky zachovaný, ale navíc je vyveden v mechanickém provedení. Spustíte-li stopky, uslyšíte uchu lahodící "mechanické" chrupnutí. Čas měří 1/5 sekundy, max.12 hodin.

Pouzdro i tah je z ušlechtilé nerez oceli s šedou povrchovou úpravou (tzv. iontové pokovení-IP). Safírové sklíčko s antireflexní úpravou snižuje odlesky, zajistí tak lepší čitelnost. Datum je umístěný na pozici mezi první a druhou hodinou. Vodotěsnost 20 ATM zajistí bezproblémové sportovní potápění.  

Systém pohonu Eco-Drive je pro Citizen "signature" výbavou. A právem!! Disponuje totiž rezervou chodu až 8 měsíců a navíc můžete úrověň nabití odečíst přímo z číselníku. Původní model měl automatický strojek 8110. Tento strojek s označením E210 (někdy E2100) má nevídaných 294 součástí!!

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA