hledat účet košík

Citizen - GPS Freedom

Citizen - GPS Freedom

Pánské hodinky Citizen CC3035-50E zaujmou na první pohled lehce extravagantním designem. Díky svým vlastnostem, jako je pohon Eco Drive, který zajišťuje napájení pomocí energie ze světla, jsou však ideálním společníkem při každodenním použití. Milovníci naprosto přesného času či cestovatelé pak ocení řízení hodinek pomocí signálu GPS ve 40 časových pásmech.

 

Hodinky mají pouzdro vyrobené z ušlechtilé oceli s PVD úpravou. Díky pohonu Eco-Drive odpadá potřeba pravidelné výměny baterie - akumulátor hodinek se dobíjí pomocí světla. S tímto systémem jsou spojeny další funkce hodinek, jako je například indikace úrovně nabití. 

Hlavní předností je pak GPS satelitní řízení času, kdy dochází ke změně času dle polohy na základě příjímaných signálů a možnosti indikace ve 40 časových zónách a 27 městech. Užitečnou funkcí je také nekonečný kalendář, zajišťující vždy aktuální údaj na ukazateli data a ukazateli dne v týdnu. 

 

Černý číselník s jasně zelenými prvky je chráněn minerálním sklíčkem. Hodinky snesou velkou zátěž díky antimagnetickému provedení a funkcí pro detekci nárazu. Při extrémních teplotách dojde k automatickému zastavení nabíjení. 

Voděodolnost tohoto modelu je 10 ATM, bez problémů tedy hodinky zvládnou kontakt s vodou včetně plavání či drobného potápění. Lepší čitelnost za zhoršených světelných podmínek zajišťuje  luminiscence na ručkách. 

Hodinky jsou ještě v dalších barvách.

 

Model CC3079-11E v červené barvě.

 

Model CC3078-81E v modré barvě. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA