hledat účet košík

Citizen - RED ARROW

Citizen - RED ARROW

CITIZEN - RED ARROW

Limitovaná edice s modelovým číslem JY8079-76E  a s celkovým počtem kusů 9.999 pro celý svět je věnovaná akrobatickému teamu britského letectva založeného roku 1964. 

"Červené šipky" představují rychlost, agilitu a a přesnost Royal Air Force. Pomáhají při náboru ozbrojených sil, působí jako velvyslanci ve Spojeném království doma i v zahraničí. Členové eskadry skutečně sloužili na operačních jednotkách, ať už jde o rychlé tryskové letadlo, helikoptéry, strategickou dopravu, ...

Jejich znak má červené šipky, které mají prominentní místo v britské populární kultuře. Zobrazuje formaci devíti letadel, s motem Éclat, francouzským slovem, které znamená "brilantnost" nebo "dokonalost".

                                                                                     

                                                                                     

                                                                                                                                                                          

Předností tohoto modelu je především přesný, rádiem řízený čas a solární pohon Eco-Drive. Model je kombinací titanového pouzdra a pásku z pletené ušlechtilé oceli.     

Hodinky mají rezervu chodu až 30 měsíců a  na vybíjení akumulároru vás hodinky sami upozorní. 

Diky vodotěsnosti do 20 metrů se můžete koupat či potápět. Jsou tak i velmi odolné proti nárazu. Pouzdro hodinek je opatřeno antireflexním nepoškrabatelným safírovým sklíčkem. 

Jako další funkci hodinek nabízí model ukazatel datumu, stopky, luminiscenci na ručkách i indexech, věčný kalendář, 43 světových časů, dva budíky, ...        

Hodinky jsou dodávané ve speciálním boxu. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA