hledat účet košík

Citizen Satellite Wave GPS

Citizen Satellite Wave GPS

Limitovaná edice pánských hodinek Citizen Satellite Wave GPS Eco-Drive CC7015-55E - Limited Edition Black s celkovým počtem 1989 vyrobených kusů je vytvořena k příležitosti výročí 30 let od počátku vývoje hodinek zcela bez odchylky, které vyústilo ve vývoj nejprve rádiem řízených a později i GPS řízených hodinek

 

Hodinky jsou vhodným společníkem pro milovníky přesného času a jedince, kteří jsou často na cestách, a to především díky svým funkcím - GPS satelitnímu řízení času (technologie Satellite Wave), kdy dochází  ke změně času automaticky dle polohy na základě příjímaných signálů a možnosti indikace času ve 40 časových zónách a 39 městech.

Díky pohonu Eco-Drive odpadá potřeba pravidelné výměny baterie - akumulátor hodinek se dobíjí pomocí světla a konkrétní model nabízí rezervu chodu až 18 měsíců při plném nabití, při aktivní funkci úspory energie dokonce až 5 let. S tímto systémem jsou spojeny další funkce hodinek, jako je například ochrana před přebitím, indikace nedostatečného nabití, funkce úsporného režimu, indikace úrovně nabití, indikace intenzity dopadajícího světla - rozlišení intenzity nabíjení v 7 úrovních. 

  

Ukazatel na pozici 3 je indikátorem zvoleného režimu - stopky, budík, manuální nastavení času a kalendáře, indikace hladiny světla, UTC. Subciferník na pozici 6 je ukazatelem duálního času a 9 pak zobrazuje den v týdnu. Zároveň jsou tyto dva subciferníky sčítači při zvolení režimu chronografu - stopky lze ovládat postranními tlačítky - horní tlačítko spouští a zastavuje stopky, spodní resetuje naměřené hodnoty. Kolem středu hodinek je rovněž ukazatel stavu nabití akumulátoru.

Pouzdro hodinek včetně náramku je vyrobeno z titanu Super Titanium s DLC úpravou ( v tomto případě metoda Duratect MRK - tedy nejkvalitnější povrchová úprava, kterou Citizen poskytuje), čímž je dosaženo velice příjemné hmotnosti. Černý číselník, na kterém vynikají zejména ručky a indexy světlých barev, je chráněn safírovým sklíčkem opatřeným antireflexní vrstvou, zajišťující lepší čitelnost na přímém slunci. Hodinky krom výše zmíněných funkcí disponují ukazatelem data a dne v týdnu , stopkami, budíkem, funkcí chronografu, duálním časem nebo věčným kalendářem. 

S voděodolností 20 ATM umožní tento model svým majitelům použití při aktivitách ve vodě, jako je plavání či menší ponor. Lepší čitelnosti při horších světelných podmínkách zajišťuje luminiscence SuperLuminova aplikovaná na ručky a indexy. Díky rozměru 47 mm se řadí mezi velké hodinky. 

V roce 1989 si stanovila společnost Citizen nelehký cíl, vyrobit hodinky bez jakékoli odchylky. Byla tak nastartovaná cesta, během které spatřily světlo světa nejprve rádiem řízené hodinky a v roce 2011 také GPS řízené hodinky. Bylo tak dosaženo vytyčeného cíle - poskytnout zákazníkovi hodinky, které budou zobrazovat čas s naprosto nulovou odchylkou. Tato vyjímečná limitovaná edice v počtu 1989 kusů tedy odkazuje na letopočet startu úspěšné mise s cílem dosažení absolutní přesnosti. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA