hledat účet košík

EDOX Skydiver Neptunian Automatic

EDOX Skydiver Neptunian Automatic

Sportovní pánské hodinky EDOX Skydiver Neptunian Automatic spadají do řady Skydiver . Tato modelová řada je určena především milovníkům vodních sportů a potápěčských hodinek.

Hodinky mají pouzdro z kvalitní ušlechtilé oceli, na které navazuje řemínek z velmi příjemného kaučuku nebo kovového tahu . Přehledný Číselník JE chráněný safírov YM sklíč kem , Jenz JE vysoce odolné vůči poškrábání

EDOX Skydiver Neptunian Automatic 80120 3NM BUIDN

Ve všech modelech hodinek EDOX Skydiver Neptunian Automatic tepe švýcarský mechanický strojek s automatickým nátahem Sellita SW 200 s přesností chodu 2 - 4 vteřiny denně a rezervou 38 hodin. Tento strojek má i velkou odolnost proti otřesům (Novodiac nebo Incabloc).

EDOX Skydiver Neptunian Automatic 80120 3NCA NIN

 

Mimo funkce času je model vybaven ukazatelem data na klasické pozici 3.hodiny. Typickým designem potápěčských hodinek je samozřej výborná čitelnost, speciální vysoce luminiscenční směs SLN X1 na ručkách i indexech (svit v noci i za šera).

EDOX Skydiver Neptunian Automatic 80120 37RNNCANI 

  

Voděodolnost 1000 m je podporovaná šroubovací korunkou a odolností při jakémkoli styku s vodou, včetně hloubkového potápění. Hodinky disponují automatickým heliovým ventilem pro bezproblémové vyrovnání tlaku při vynoření.

Na zadním víčku pouzdra je vygravírován bůh moře Neptun s jeho ikonickým trojzubcem.

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA