hledat účet košík

G-Shock: nezničitelné hodinky

G-Shock: nezničitelné hodinky

Pokud se Vám líbí tyto hodinky, klikněte prosím ZDE

Japonská firma Casio je dlouholetou stálicí na našem trhu. Výběr je opravdu veliký, od levných hodinek za "pár korun" přes modely pro ženy až po hodinky designově specifické s nejmodernějšími technologiemi. 

A modelová řada G-Shock se za dlouhé roky svojí existence stala už legendou. Jedná se velmi odolné hodinky, které přežijí téměř všechno. První "nezničitelné" hodinky této řady se prodávají už od roku 1983 a od té doby prošly mnoha změnami v oblasti designu, dostupných funkcí a technologií. 

Casio je firmou, která se rozhodně nebrání použití nových technologických vymožeností ve svých produktech. Například jde o podsvícení dipsleje, sensor atmosférického tlaku a teploty, ...

Mezi další nové a zajímavé technologie patří též solární pohon. Hodinky vybavené touto technologií disponují solárním článkem a dobíjitelnou baterií. Tento systém je podobný Eco-drive od Citizenu. 

Casio také uvedlo vylepšenou verzi radiem řízených hodinek, která se nazývá GPS Hybrid Wave Ceptor. Jde o kombinaci příjmu signálu z věží s atomovými hodiny a GPS systému (používá se třeba v navigacích). Tento hybridní systém má tu výhodu, že dokáže zjistit přesný čas v podstatě kdekoliv na světě. Tuto kombinaci mají například hodinky G-Shock GPW-1000.

Casio G-Shock jsou jednoduše určeny pro všechny, kdo dávají svým hodinkám opravdu zabrat. Využití najdou nejen u lidí, kteří tráví hodně času v přírodě, ale i vojáků, policistů a hasičů.

Zkrátka nepřijdou ani dámy. Značka Casio vyrábí speciální řadu pro ženy, kterou najdete pod označením Baby-G, a  která je stejně odolná i designově podobná jako pánské G-Shock.  

Baby-G: BA 111-1A

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA