hledat účet košík

Garmin MARQ 2 Adventurer

Garmin MARQ 2 Adventurer

Dlouho jsme si přímo zde v článcích na webu nepředstavili video recenzi na vybrané hodinky, tak to pojďme napravit. Na našem Youtube kanále jsme se nedávno (koncem listopadu) zaměřili na hodinky, které Vás enormně zajímají, jsou jimi Garmin MARQ Adventurer druhé generace! Hodně z Vás nám psalo, tak dáváme tuto videorecenzi i sem.

V tomto videu si hodinky rozebereme trochu detailněji. Jistě si to zaslouží, jde sice o „smart hodinky“, ale na první pohled jsou k nerozeznání od klasických luxusních hodinek švýcarských značek a v loňském roce to byl jednoznačně nejprodávanější typ MARQů u první generace.

Co můžete očekávat:

  1. Projdeme si vše od zpracování a materiálů po funkce.
  2. Závěrem se s Vámi podělím o můj názor, jakožto názor dlouholetého hodináře.

Pojďme na to:

Podívejte se na celou kolekci u nás na eshopu:

  1. Garmin MARQ - ZDE
  2. Kožený pásek - ZDE
  3. Prémiový produkt (titanový pásek) - ZDE
  4. Exkluzivní produkt (3 druhy kožených pásků) - ZDE

Prezentativní modely Marq jsou nejvyšší řadou hodinek Garmin, proto, uvažujete-li o koupi tohoto modelu, neváhejte se mi ozvat. Osobně Vám o hodinkách vše řeknu a v případě, že si hodinky budete chtít pořídit, osobně Vám hodinky dovezu, spustím je a spáruji s Vaším telefonem, nahraji do telefonu aplikace pro maximální využití funkcí hodinek, nahraji Vám užitečné aplikace, které sám v Garminech používám a ušetřím Váš čas.

Jestli to nemáte daleko, můžete si je přijít osobně vyzkoušet do jihlavské prodejny TOVYS a získejte od nás detailní informace i zajímavé podmínky nákupu!!

Napište nám

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA