hledat účet košík

Hamilton Black watches

Hamilton Black watches

Když vás přitahuje temná strana, nebojujte s ní. Přijměte černou barvu  třeba v hodinkách...

Ať už hledáte perfektní hodinky, které se nosí ve dne i v noci nebo prostě zajímavý nový vzhled, s hodinkami Hamilton určitě nemůžete "šlápnout vedle!" 

Tradiční svět hodinářství nabízí kovová pouzdra, lehké číselníky a kontrastní číslice. Značka Hamilton je známá tím, že ráda dělá svoje hodinky jinak a proto si určitě nenechte ujít tuto nabídku černých hodinek. 

Kultovní Ventura

 

 

Model H24401731 získal nový vzhled ve zcela nové černé edici. Výrazný asymetrický číselník je potažen PVD pro dosažení tajemného vzhledu. Průkopnický, nekonvenční a stejně individuální jako ti, kteří tyto hodinky nosí. 

Ventura Elvis 80

 

Tato nová verze s modelovým číslem H24555331 vzdává hold nejvyššímu porušovateli pravidel a největšímu fanouškovi modelu Ventura - Elvisovi Presleymu. Rezerva chodu až 80 hodin je na počest legendy rock´n´rollu k jeho 80. narozeninám. 

Multifunkční, vojensky inspirovaný a vyrobený pro dobrodružství - Khaki Field Auto Chrono 

 

Model H71626735 s velikostí číselníku 42 mm je díky robustnímu vzhledu, odolnosti vůči vodě 10 ATM a exkluzivnímu automatickému načasování kalibru H-21 připraven na cokoliv. 

Khaki Field Day Date Auto 

 

Model H70695735 je poháněn přesným pohybem H-30 s 80-ti hodinovou rezervou chodu. H-30 integruje denní a datové zařízení do tříručního pohybu a díky rezervě chodu 80 hodin hodinky vydrží 3 dny v chodu bez natažení. 

Černé a šedé schéma Khaki Field Mechanical zjemňuje vojenský design hodinek.

  

H69409930 je poháněn exkluzivním ručním navíjením H-50 (kalibr vyvinutý speciálně pro hodinky Hamilton s ručním nátahem), které je uloženo v pouzdře o velikosti 38mm a je doplněn odolným NATO řemínkem. 

H69809730 s velikostí číselníku 50mm jsou inspirované armádou. Číslice Super-Luminova vydrží dvakrát tak dlouho, než je standartní a to bez zdroje nabití světla.

 

Khaki Field quartz je hrdý na své vojenské dědictví a přesto je prezentovaný i v černé barvě. Je to perfektní volba pro život v 21. století - H68401735 

 

Khaki Aviation X-Wind Day Date automatic

 

H77785733 je perfektní společník pro každý den. Model dostal nový design díky černé PVD úpravě. Tento model je první, který pomáhá pilotům přesně vypočítat, jak boční vítr ovlivní jejich cestu a to díky kalkulátoru úhlu driftů! 

Khaki Belowzero 

 

Model H78585333 je voděodolný do 100 bar (1000m) a vybaven héliovým ventilem. Je ideálním pro nejodvážnější dobrodružství v hluboké vodě. Černé pouzdro z nerezové oceli s PVD povlakem o velikosti 46 mm připomíná část ponorky. Tyto hodinky jsou klasika určená pro námořní průkopníky.  

Kolekce černých hodinek značky Hamilton je široká, různorodá a nabízí něco, co vyhovuje dennímu či nočnímu stylu života. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA