hledat účet košík

Hamilton Ventura ve filmu

Hamilton Ventura ve filmu

Už za pár dní se fanoušci filmu Men in black můžou těšit na čtvrtý díl této zdařilé filmové série. Kromě dechberoucích efektů a akčních kousků budou moci diváci také chvilkama obdivovat kultovní hodinky Hamilton Ventura.

Hamilton Ventura jsou součástí standardního dress codu hlavních hrdinů již od prvního dílu, který slavil úspěch už v roce 1997. Letos v chystaném titulu "Globální hrozba" je na ruce nosí například Agent M v podání Tessy Thompssonové, která navlékne model H24411732 s quartzovým strojkem, stejně jako tomu bylo u modelu z 50. let. Hodinky mají minerální sklíčko a doplňuje jej černý kožený řemínek. 

Hodinky této švýcarské značky se objevují na stříbrném plátně pravidelně již od roku 1932. Celkem je možné zahlédnout  hodinky Hamilton na zápěstí nejrůznějších hrdinů ve více než pěti stech filmových trhácích. Historie řady Ventura sahá až do roku 1957, kdy se staly světově prvními elektrickými hodinkami, tedy časomírou s bateriovým strojkem. Elektrický pohon označuje i křivka střídavého proudu půlící číselník. Hodinky jsou lehko zapamatovatelné díky trojúhelníkovému tvaru pouzdra, i provedením ocelového náramku. 

Agent H, kterého ztvární Chris Hemsworth, bude spoléhat na mechanický model H24515551 se strojkem H-10 (upravený kalibr Eta C07.111) s 80 hodinovou rezervu chodu.

Tato jedinečná kolekce Ventura se rozšiřuje a celkově napočítáme dnes přes 20 modelů pánských i dámských hodinek. Bateriových i mechanických. Díky svému netradičnímu a atraktivnímu vzhledu jim neodolal ani slavný Elvis Presley ve své hudební komedii v roce 1961 "Blue Hawaii"

 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA