hledat účet košík

Hodinky Frederique Constant - AKCE!!

Hodinky Frederique Constant - AKCE!!

Hodinky Frederique Constant ztvárňují luxus na světovém poli hodinářského řemesla. Elegance zde jednoznačně vede. Díky tomu patří Frederique Constant k nejspolečenštějším značkám hodinek vůbec.

POZOR, nyní na tuto značku máme akci, kdy většina hodinek má 30 % slevu a některé i více!! Prozkoumat to můžete ZDE.Původ této švýcarské značky sahá do roku 1904, kdy pánové Frédérique Schreiner a Constant Stas založili společnost vyrábějící hodinky s názvem spojením jejich jmen. Tato firma dnes sídlí v Plan-les-Ouates, Ženeva. Společnost inovovali potomci zakladatelů v roce 1988 Peter Stas s jeho manželkou Alettou Bax a oba se aktivně podílejí na všech fázích výroby, od počátečního návrhu modelu po konečnou montáž. Svoji první kolekci hodinek předvedli v roce 1992 a skládala se z šesti modelů hodinek. V roce 1994 kázala značka první otevřené srdce v číselníku - pohled na kmitající setvačku, takzvaný tlukot srdce hodinek.V roce 2008 překvapila tato relativně mladá značka na světové výstavě ve švýcarském Baselu strojek osazený tourbillonem. Strojek je vyroben kompletně v domácím prostředí, jedná se o jeden ze strojků vlastní výroby, což zvedá prestiž nejen hodinkám, ale celé značce. Strojek má v sobě několik unikátních funkcí včetně křemíkového krokového kola. Lehkost tohoto kola a snížení tření zvyšuje účinnost kroku. Jinak ve většinu modelů hodinek své produkce osazuje tato značka, stejně jako většina světových značek, strojky Eta nebo Valjoux. Co je dobré zmínit, Frederique Constant má velmi dobré povrchové úpravy na zlacených hodinkách a tak zde máme vynikající kvalitu nejen strojků, ale i pouzder. Frederique Constant investuje i na charitu. V roce 2011 investuje 75.000,- dolarů do mezinárodní dětské Heart Foundation 5. V roce 2011 Frederique Constant vyrobila více než 120.000 hodinek prodaných v 2 700 prodejnách nabízejících značku ve více než 100 zemích.  

Tato švýcarská značka opravdu umí navrhnout a vyrobit nestárnoucí nadčasový design. Prohlédněte si tuto jedinečnou kolekci na našem webu, nebo pokud máte jakýkoliv dotaz, jsme tu pro vás.

Napište nám

#frederiqueconstant #hodinky #watches #watchfrederiqueconstant #tovys #eshop #jihlava #prague

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA