hledat účet košík

Limitované edice

Limitované edice

Limitované kolekce...

Náramkové hodinky z limitovaných edic se těší velkému zájmu a oblibě nejen u sběratelů, ale oslovují i běžné milovníky hodinek. Nosit na ruce "limitky" má totiž i svoje výhody. Bývají jedičné svým vzhledem a vždy se odlišují od ostatních, ať už použitými materiály, zdobením, gravírováním, ... 

Limitované edice hodinek také mimo jiné podtrhují osobnost, individualitu a vkus svého nositele. Jsou ale i zajímavou investicí. Jejich hodnotu zvyšuje už zmiňovaná odlišnost vzhledu nebo neobvyklé technologie výroby, ale i limitovaný počet vyrobených kusů. Už samotný fakt omezené produkce zvyšuje poptávku.

Pro inspiraci jsme pro Vás pár zajímavých kousků z limitovaných edic vybrali...

Hodinky z kolekce PRIM Tourbillon Karel IV. jsou limitované věkem Karla IV., končí tedy číslem 62 a jsou opatřeny historicky nejstarším logem Prim vytvořeným pro Chronotechnu Šternberk v roce 1955. Vybrat si můžete z provedení Silver, Gold a Gold Rose, které se dodávají s certifikátem pořadí v dřevěném boxu. 

Jednou z předností tohoto mechanického modelu je i ručkou znázorněná rezerva chodu. Hodinky mají safírové sklíčko, které je vysoce odolné proti poškrábání. Celý mechanismus je uzavřen dnem z minerálního skla, po jehož obvodu je uvedená stručná charakteristika modelu spolu s výrobním číslem. 

Model značky Tissot T111.417.37.441.00 je speciální edicí, která odkazuje na spolupráci s populárním cyklistickým závodem Tour de France. Zajímavostí na těchto hodinkách je hned několik - žluté ručky, tlačítka chronografu znázorňující páčky brzd, vnitřní strana řemínku má vyobrazení článků řetězu, ... Na zadním víčku samozřejmě najdeme logo slavné cyklistické akce. 

Další zajímavou "limitkou" jsou hodinky EDOX Sharkman II., které jsou inspirované rakouským potápěčem freedriverem Christianem Redlem. Je vyrobeno pouhých 300 kusů a edice je spojena s ohroženým druhem žraloka grónského, který se může dožít až úžasných 500 let! Je také vyjímečný tím, že se dokáže pohybovat až do hloubky 2500 metrů. 

Tyto pánské quartzové hodinky jsou vyrobeny z chirurgické oceli, mají keramickou otočnou lunetu, bezpečnostní šroubovací korunku, svítící ručky i indexy,... a protože jsou vodotěsné do hloubky 100 metrů, mají i heliový ventil. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA