hledat účet košík

Luminox - XL.1925 Atacama

Luminox - XL.1925 Atacama

Švýcarské hodinky Luminox  byly vyrobeny dle nároků amerických vojenských jednotek, které požadovaly vysoce odolné a spolehlivé hodinky i do těch nejnepříznivějších podmínek. 

Tritiová luminiscence, antireflexní safírové sklíčko a pouštní design - to je model XL. 1925 Atacama Field Day Date. Vojenské hodinky z kolekce Atacama vyměnily lehký karbon za pouzdro z odolné nerezové oceli a díky spojení s koženým řemínkem vznikl elegantní model pro denní nošení. 

Pouzdro hodinek Luminox 1925 je vyrobeno z oceli, která je černěná za pomocí PVD  úpravy. Tato skutečnost zvyšuje odolnost barvy vůči poškrábání a oděru. S průměrem pouzdra 45mm je můžeme řadit mezi rozměrově větší pánské hodinky. 

 

Z funkcí nabízejí ukazatel data a dne v týdnu. Ty jsou netradičně rozmístěny na rozdílných stranách číselníku. Ten je chráněný nepoškrabatelným safírovým sklíčkem s antireflexní úpravou

 

Hodinky není nutné sundávat z ruky ani při potápění s hlubinnými přístroji, jelikož disponují vodotěsností do 20 ATM. Největší přednosti hodinek Luminox je ovšem tritiová luminiscence, která zajistí čitelnost hodinek ve tmě, bez jakéhokoliv nasvěcování až 25 let!! 

 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA