hledat účet košík

Maurice Lacroix - AIKON VENTURER

Maurice Lacroix - AIKON VENTURER

Kolekce Aikon Venturer je neustále v pohybu a byla rozšířena o dva nové modely vytvořené společnou základnou, ale s radikálně odlišnou estetikou. Bronzová a hnědá keramická verze je odvážná a moderní. Zlatý a ocelový model s modrým číselníkem je sportovní a přesto elegantní. 

 

Vyrobeno výhradně z oceli a bronzu, jeho povrchy jsou saténové, zatímco  jeho okraje jsou leštěné. Šest ramen lunety -silný, charakteristický rys AIKON  - dostal funkční roli. Přesahují přes keramickou lunetu, takže jej lze snadno uchopit a otočit v jednom směru. Ramena jsou vyrytá v 10minutových intervalech. Šroubovací zadní víčko má motiv "Vagues du Jura" obklopujícím vyryté logo "M" ve středu, což dokazuje vysoký standart povrchových úprav poskytovaných Venturer. 

 

Aikon Venturer je potomkem Maurice Lacrox Calypso, který v té době obsahoval verzi potápěče. Tyto ocelové hodinky byly v 90. letech jedním z ikonických modelů značky a nesly stejné designové kódy, jaké platí pro Aikon Venturer. Integrované a voděodolné pouzdro, šestiramenný rámeček obklopující ploché safírové sklíčko a popruh označený logem M učinily tento model díký své vyjímečné přítomnosti nejznámnější produkt značky Maurice Lacroxa. 

 

U modelu Aikon Venturer 43 mm AI6058-SY013-430, který obsahuje ocel a zlato, jsou další novinky, ocelové komponenty pozlacené žlutým zlatem. Malé články náramku, korunky a lunety, stejně jako jeho světlé a jemné dotyky dávají nový život tomu, co bylo dříve jen funkční. Volba žlutého zlata a tmavě modrého číselníku dává tomuto modelu vzhled 80. let a obohacuje tak zásobu stylu Maurice Lacroix. 

 

Poprvé má Aikon Venturer také bronz. Pouzdro o průměru 43 mm je vyrobeno ze speciální slitiny, kterou lze opatřit patinou nebo zhnědne bez oxidace. Tmavě zelený číselník a gumový řemínek s drážkami dodávají modelu originální vzhled. Díky systému Easychange lze během okamžiku vyměnit za verzi z hnědé telecí kůže s prošíváním. Tento model AI6058-BRZ01-630 je v limitované edici 500 kusů

 

 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA