hledat účet košík

MIDO - Baroncelli Lady

MIDO - Baroncelli Lady

BARONCELLI LADY DAY & NIGHT
Diskrétní, elegantní nebo provokativní??? Nemůžete se rozhodnout? Nové dámské hodinky od značky MIDO splňují všechny možnosti! Ať už pracujete, nakupujete nebo jdete na večírek, díky tomuto modelu budete mít možnost přizpůsobit se každé situaci.

Baroncelli Lady Day & Night totiž nabízí tři různé styly v jednom a to díky třem vyměnitelným řemínkům: kvalitní polo-matné černé kůži, lesklé lakované červené kůži a šedé saténové tkaniny. Tyto švýcarské hodinky jsou inspirované historickým modelem. Spolu s harmonickými liniemi, perleťovým číselníkem a diamanty představují dokonalého společníka pro den i noc. 

Třpytivé diamanty jsou dodávané s certifikátem, který uvádí jejich počet, barvu, kvalitu a počet karátů. 

Pouzdro z nerezové oceli chrání nepoškrabatelné safírové sklíčko s vodotěsností 5 ATM

Přírodní kožené řemínky jsou vždy pečlivě vytvořené a sestavené ručně z několika vrstev materiálu, mají vynikající odolnost a jsou pohodlné díky svým antialegickým vlastnostem. Nadčasový vzhled pravých kožených řemínků značky Mido je zdokonalen krásně lakovanými stranami, které představují vysoký standart dokončování a dodatečnou eleganci.

Tento model v sobě skrývá švýcarský automatický strojek Mido calibr 80.611-vyráběný firmou Eta výhradně pro Mido s rezervou chodu až 80 hodin, kdy můžete bez starostí hodinky v pátek odložit a v pondělí Vám půjdou bez jakéhokoliv zpoždění. Hodinky mají průhledné zadní víčko pro náhled na strojek. 

Hodinky se dodávají ve speciální prezentačním boxu, který už obsahuje i náhradní vyměnitelné řemínky.

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA