hledat účet košík

Mido - časovač dekomprese Ocean Star

Mido - časovač dekomprese Ocean Star

Po zřetelném úspěchu prvního vydání reedice hodinek Ocean Star Skin Diver Watch v roce 1961 (tento model dodnes patří mezi nejvyhledávanější originální hodinky této značky)  představuje Mido novou, netrpělivě očekanou zelenou svého dekompresního časovače Ocean Star 1961.

Hodinky, které se věnují podvodnému světu, sloužily také jako cenný potápěčský nástroj díky vícebarevnému zobrazení dekompresních zastávek na číselníku. K oživení pozoruhodných časových kódů použijte to nejlepší ze současné technologie, konkrétně rotující lunetu s časovačem odpočítávání a barevný číselník pod safírovým sklíčkem.

S leštěným pouzdrem o průměru 40,5 mm, vícebarevnou stupnicí dekompresních zarážek, safírovým sklíčkem ve stylu „skleněného boxu“ a otočnou lunetou se okouzlující kódy doby vrací k životu. Číselník nového dekompresního časovače Ocean Star 1961 je ještě blíže originálu a odhaluje postříbřené bílé tóny s tyrkysovou lunetou pro neodolatelný a osvěžující vintage vzhled.

Šroubovaná korunka a zadní část pouzdra dále zvyšují odolnost hodinek, které jsou voděodolné až do 200 metrů (20 barů/660 stop), dostupné a utomatický mido kalibr 80 (základní ETA C07.621) jim poskytuje výjimečnou rezervu chodu až 80 hodin.

Každý z 1 961 hodinek je dodáván ve speciálních krabicích a je dodáván se třemi elegantními řemínky: univerzální náramek z pletené oceli, klasičtější řemínek z patinované kůže a sportovní řemínek z tyrkysové látky zdobený prošíváním v barvách číselníku . Ostruhový systém umožňuje rychlou a snadnou výměnu popruhu.

S časovačem dekomprese Mido Ocean Star 1961, nadšenci a sběratelé se mohou ponořit do vzrušujícího ducha prvních sportovních ponorů v šedesátých letech.

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA