hledat účet košík

Mido Ocean Star - GMT

Mido Ocean Star - GMT

Švýcarská značka hodinek Mido obohacuje svojí kolekci Ocean Star o nový model vybavený velice praktickou funkcí GMT - M026.629.17.051.00. Jasně zobrazuje čas ve dvou různých časových pásmech. Ocean Star se vyznačuje sametově černou na číselníku a lesklou modrou keramikou na otočné lunetě.

 

Na zadním víčku hodinek je vyryto označení časových pásem. Ocean Star GMT obsahuje kalibr 80, který nabízí rezervu chodu až 80 hodin. Tento model hodinek je efektivní a praktický díky své dokonalé čitelnosti. Aby bylo čtení co nejsnadnější, jsou ručky rozlišené podle funkce. Kromě hodinové, minutové a sekundové ručky označuje další modře lakovaná 24hodinová ručka čas ve druhém časovém pásmu ukazováním na hodinový kruh (24hodinový formát) na přírubě číselníku. Luminiscence na ručkách a indexech umožňuje majiteli těchto hodinek sledovat čas i v noci

 

 

Jednosměrná otočná luneta z modré keramiky umožňuje sledovat uplynulý čas, ať už před další expedicí nebo čas strávený pod vodou. Vroubkování na lunetě usnadňuje ovládání, zatímco extrémně trvdá keramika je odolná proti poškrábání a opotřebení. 

Pouzdro je vyrobené z nerezové oceli. Pro lepší odolnost proti vnějším živlům má model šroubovací zadní víčko i korunku a je vodotěsný až do 20 metrů. Číselník je navíc chráněný safírovým nepoškrabatelným sklíčkem s antireflexní úpravou na obou stranách pro perfektní čitelnost. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA