hledat účet košík

MIDO - OCEAN STAR

MIDO - OCEAN STAR

Dvě námořnictvem inspirované novinky značky Mido se připojují ke kolekci Ocean Star. Tyto sportovně-elegantní kousky mají každý svou vlastní osobnost. 

Základními společníky pro všechny příznivce námořních aktivit je robustnost, elegance a přesnost, které tyto kousky Ocean Star kombinují.

První model M026.430.36.091.00 s luxusním zeleným zrnitým číselníkem a koženým řemínkem, který v průběhu času získá patinu - unikátní vzorek vytvořený na přírodní kůži v průběhu času. Mido používá tuto kůži pro své krásné přírodní charakteristiky a třpytivý, měkký lesk. Každá patina je odlišná a dělá vaše hodinky jednoznačně vlastní, protože vás doprovází ve vašem každodenním životě. Tento pozoruhodně poetický efekt lze dosáhnout pouze s pokračujícím opotřebením. 

Druhý model M026.430.36.041.00 má tmavě modrý číselník a látkový hledáček ve stejném odstínu, který připomíná loďskou výstroj.

 Otočná luneta obou modelů Ocean Star Caliber 80 nabízí svítící indexy a skeletonové ručky. Indexy 6:00 a 12:00 mají dva body pro snadnější čitelnost ve vodě. Tyto hodinky jsou vodotěsné až do 20 barů, přičemž tvar pouzdra poskytuje dostatečnou ochranu pro korunku se závitem. Zadní víčko je opatřeno logem Ocean Star. 

Hodinky mají automatický kalibr 80, který poskytuje až 80 hodin rezervy chodu, tedy dvakrát tolik, kolik je standartní rezerva. Je také opatřen chronometrem, který byl oficiálně certifikován v COSC za vynikající přesnost

Sklíčko na hodinkách je safírové, poskytuje vynikající čitelnost v řadě podmínek a dokonale doplňuje elegantní design hodinek. Je silné, odolné proti nárazů a udržuje si svou vyjímečnou průhlednost po mnoho let.

 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA