hledat účet košík

Podzimní novinky značky PRIM

Podzimní novinky značky PRIM

I na podzim si pro nás oblíbená značka hodinek PRIM připravila nějaké novinky, které určitě stojí za prohlédnutí...

 

Jako první představíme krásný pánský typ hodinek, nazývaný Prim Skeleton dle svého odhaleného číselníku. Model ocení hlavně pánové, kteří hledají stylový a trendy doplněk. Právě díky otevřenému náhledu na hodinový strojek jsou tyto hodinky odlišné a originální. Je to limitovaná edice vyrobená ve třech barvách: W01P.13105.A v černé barvě, W01P.13105.B v modré barvě a W01P.13105.C v hnědé barvě. Hodinky jsou označeny sériovým číslem limitované edice xxx/100. Celkově je vyrobeno modelu A - 35kusů, modelu B - 35 kusů a modelu C - 30 kusů. 

 

Jde o mechanické hodinky s automatickým natahováním. Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli, dále upraveno do vysokého lesku. Pod safírovým sklíčkem je ukryt kalibr automat 8N24, který má 21 rubínů a umožňuje natáhnutí ocelovou korunkou. Odhalený skeleton doplňují výrazné ručky v barvě indexů s luminiscenční vrstvou. Hodinky mají vodotěsnost do 5 ATM a opatřeny koženým řemínkem. 

 

Další novinkou jsou opět elegantní pánské hodinky Prim Paprsek W01P.13104 s moderním strukturovaným číselníkem s luminiscenčními doplňky. Model je inspirovaný čistými liniemi, moderním designem v originálních 8 barevných provedeních.  


Hodinky s černým číselníkem mají modelové číslo W01P.13104.B .

 

Model hodinek zaujme svým propracovaným číselníkem s paprskovitým vzorem s kontrastními vystouplými indexy a luminiscenčními tečkami pro snadné rozpoznání času ve tmě. Designéři navrhli speciální luminiscenční ručky, které dodávají modelu sportovnější vzhled. Hodinky mají automatický nátah a vodotěsnost do 5 ATM. Na pozice 3 hodiny je vytvořeno okénko pro zobrazení data a na pozici 12 nechybí ani den v týdnu. 

 

Hodinky s černým číselníkem a červeným řemínkem mají modelové číslo W01P.13104H

Tato modelová řada hodinek Prim odpovídá náročným požadavkům dnešních zákazníků. Model hodinek Paprsek je dodáván s trendy barevnými kombinacemi kožených řemínků. Každý model je označen výrobním číslem - každá barevná kombinace je vyrobena v maximálním počtu 35 kusů. 

 

Hodinky s hnědým koženým řemínkem mají modelové číslo W01P.13104.G

Poslední novinka jsou nadčasové dámské hodinky Prim Love v originálních barevných provedeních, které oslní každou ženu.  Jde o automatické hodinky s průzorem ve tvaru srdce. 

 

Elegantní automat je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli. Do pouzdra je vsazen strojek 82S0 s možností natáhnutí ocelovou korunkou s kamenem. Hodinky jsou uzavřeny na závit dnem s nerezové oceli s průzorem na pracující strojek. Pod safírovým sklíčkem se nachází reliéfní číselník doplněný perleťovým vzorem a indexy s fasovanými kameny. Číselník má také krásný průzor ve tvaru dvojího srdce. Model W02P.13106.A i model W02P.13106.B je dodáván s kvalitním prošitým koženým řemínkem s klasickou sponou. Je vyrobeno pouze 40 kusů varianty A a pouhých 20 kusů varianty B.  

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA