hledat účet košík

Představení značky Bohematic

Představení značky Bohematic

Možná jste o hodinkách značky BOHEMATIC ještě neslyšeli. Rádi bychom Vám je ale představili, rozhodně stojí za výrazné povšimnutí!!

Hodinky značky Bohematic jsou vyráběné v České republice a nosí tak na svém číselníku punc české kvality Czech made. Na hodinkách této mladé značky se můžeme přesvědčit o zručnosti a šikovnosti českých hodinářů, kteří patří mezi světovou špičku v tomto oboru. Máme zde důkaz, že hodináři z naší země dokáží vyrobit hodinky světové špičky v prvotřídní kvalitě a nadčasovém, do detailu propracovaném designu. Hodinářské řemeslo bylo v naší zemi již historicky po mnoho let, ale v dnešní době zde už nemáme pouze jednoho výrobce hodinek, ale firem produkujících hodinky je již u nás více. Značka Bohematic vsází na originální design spojený s vysokou kvalitou, a tak lze bez nadsázky říci, že hodinky této značky jsou zařazeny do vysoké úrovně hodinářských značek.

Kvalita hodinek je natolik vysoká, že si firma dovolí dát na hodinky záruku až 8 let, což je neobvykle dlouhá doba a svědčí to o špičkové kvalitě nejen zpracování, ale i použitých materiálů při výrobě každého modelu.

Mrkněte sami ZDE, na našem eshopu jich naleznete rovnou 9!!
Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA