hledat účet košík

PRIM Tourbillon Meteorite

PRIM Tourbillon Meteorite

(Pokud se Vám líbí tyto hodinky, klikněte ZDE)

.....

 PRIM Tourbillon Meteorite 

Chcete mít na ruce něco originálního a jedinečného? Pak Vás jistě zaujmou hodinky z limitované edice značky Prim z vyjímečného materiálu a elegantního vzhledu. 

Ciferník limitovaného modelu PRIM Tourbillon Meteorite je totiž vyroben z meteoritu spadlého v prostoru Laponska, kolem oblasti Muonionalusta. Meteorit vážil 8,7kg a nalezl ho český badatel Vladislav Kellerstein.

Kolekce s těmito unikátními číselníky má pouze 60 kusů a je opatřena historicky nejstarším logem Prim vytvořeným pro Chronotechnu Šternberk v roce 1955. Srdcem hodinek je speciální hodinářská komplikace zvaná Tourbillon - mechanismus, který vyrovnává vliv gravitace země na přesnost chodu hodinek. 

Náramkové hodinky Prim Tourbillon Meteorite jsou opatřeny kvalitním koženým řemínkem s dvojitou sponou a vybaveny safírovým sklíčkem, které je nepoškrabatelné. Zadní víčko z minerálního skla nabízí náhled na celý mechanismus. Korunku zdobí decentní logo - ikona písmenka P. Rezerva chodu je 36 hodin při plném natažení. Tyto vyjímečné hodinky jsou dodávané s certifikátem a záručním listem ve speciální edici krabiček s úlomkem meteoritu.

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA