Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím
hledat účet košík

Proč si pořídit hodinky Tissot Special Collections?

Proč si pořídit hodinky Tissot Special Collections?

(Pokud se Vám líbí hodinky na vzorovém obrázku ke značce, klikněte ZDE)

...

Hledáte pro sebe něco speciálního? Potom vás zajisté zaujmou luxusní hodinky Tissot Special Collection, které jsou výjimečné nejen svým atraktivním vzhledem, ale také vyspělými funkcemi. Z naší nabídky si zajisté spokojeně vyberete!

Hodinky Tissot Special Collections T-RACE TOUCH ALUMINIUM TOUR DE FRANCE

Jedinečné hodinky Tissot Special Collections T-RACE TOUCH ALUMINIUM TOUR DE FRANCE jsou inspirované legendárním závodem Tour de France. Jejich sportovní design působí výrazně a charismaticky. Již na první pohled si můžete všimnout, že se jedná o variantu anadigi, kdy je analogový ciferník doplněn dotykovým digitálním displejem. Hodinky ukazují čas, datum, den v týdnu, stopky, budík a jsou podsvícené. Dále jsou opatřené barometrem, ukazují graf přílivu a odlivu a mají kompas. Pouzdro hodinek je vyrobeno z antialergického lehkého hliníku. Pásek je kaučukový. S hodinkami se můžete potápět až do hloubky 10 metrů.

Hodinky Tissot Special Collections T-RACE MOTOGP 2016 QUARTZ CHRONOGRAPH

Velmi zajímavým kouskem jsou také pánské hodinky Tissot Special Collections T-RACE MOTOGP 2016 QUARTZ CHRONOGRAPH, které jsou z limitované edice na počest závodu Moto GP. Tyto hodinky mají analogový ciferník s chronografem. Pouzdro hodinek je vyrobeno z nerezové oceli, pásek je z kaučuku. Hodinky zobrazují čas, datum, mají stopky, tachymetr, luminiscenční ručičky a indexy. S těmito hodinkami se můžete potápět až do hloubky 10 metrů.

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA