hledat účet košík

Rado - Captain Cook

Rado - Captain Cook

 

Právě letos je tomu 250 let, kdy proslulý britský mořeplavec James Cook připlul na  vzdálený kontinent, do Austrálie. Po něm značka RADO pojmenovala dnes již světoznámou časomíru Captain Cook určenou pro potápěče, a jméno se ujalo. 

Letos dostala legenda novou tvář a soudkovitým tvarem pouzdra nápadně připomíná svého předchůdce. 

Tyto elegantní pánské hodinky s modelovým číslem R32500315 jsou součástí kolekce inspirované původními modely z roku 1962 a nesou jméno po britském badateli - kapitánovi Jamesi Cookovi. Hodinky mají pouzdro vyrobené z antialergické oceli usazené na hnědém koženém řemínku. Číselník v barvě khaki ve velikosti 37mm doplňují výrazné ručky a indexy s luminiscenční výplní Super-Luminova a indikátorem data umístěným na třetí hodině. Celý číselní chrání safírové sklíčko s antireflexní úpravou a je orámovaný černou keramickou lunetou s hlavními minutovými indexy a vroubkovaným okrajem. Hodinky jsou poháněny kvalitním švýcarským automatickým strojkem ETA C07.611 s rezervou chodu 80 hodin. 

Limitovaná edice má pouhých 1962 kusů pro celý svět a hodinky jsou dodávané v sadě s náramkem z milánské oceli a Nato řemínkem. 

Rado také rozšířilo nabídku modelů s odkazem kapitána Jamese Cooka o hodinky s velikostí pouzdra 42mm. Na číselníku je symbol kotvy, symbol kvality a přesnosti, v rubínové barvě. Nové modely mají také lunetu a číselník v typických barvách značky: modré, zelené, černé a odstínech hnědé

 

 

 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA