hledat účet košík

RADO

RADO

Rado je celosvětově uznávaná značka, proslulá inovativním designem a používáním revolučních materiálů, aby vytvořila některá z nejkrásnějších a nejodolnějších hodinek na světě. Od svého vzniku v Lengnau ve Švýcarsku je Rado průkopníkem a zastáncem filozofie "jestli si to dokážeme představit, dokážeme to udělat" 

Rado R14064945

Kvalitní dámské švýcarské hodinky mají strojek swiss Eta E63.111 quartz a nádherný perleťový číselník s datumem zdobí 24 diamantů o váze 0,069 karátů. Pouzdro je vyrobeno z materiálu Plasma HTC, který je tvrdší než keramika. Sklíčko je nepoškrabatelné safírové - antireflexní. Celé provedení doplňuje kožený řemínek, který dává hodinkám luxusní vzhled. Vodotěsnost hodinek do 5 ATM.

Rado R14053016 

Elegantní pánské hodinky na koženém řemínku jsou poháněné automatickým strojkem swiss Eta C07.881 - navíc disponují certifikátem COSC a mají rezervu chodu 80 hodin!! Číselník chrání safírové sklíčko, které je odolné proti oděru. Hodinky jsou vodotěsné do 5 ATM, snesou tedy běžný kontakt s vodou - mytí rukou, sprchování. 

Rado R27100162

Fanoušci designu jistě ocení tyto skeletonové hodinky s automatickým strojkem Eta C07.631 s rezervou chodu 80 hodin. Jsou vyrobené z matné černé High-Tech keramiky, což je materiál velmi odolný proti oděru, je lehký a velmi příjemný na nošení (ihned totiž získává teplotu zápěstí - patent značky Rado). Tento model má průměr pouzdra 40mm. Číselník je chráněn safírovým nepoškrabatelným sklíčkem. Vodotěsnost je zde do 5 ATM. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA