hledat účet košík

Raymond Weil - The Beatles

Raymond Weil - The Beatles

Raymond Weil pokračuje ve spolupráci s nejznámnější rockovou kapelou na světě tím, že vytvořil dlouho očekávaný třetí model hodinek ze série The Beatles!!

Limitovaná edice je omezená na 3000 kusů pro celý svět a je to dokonalá pocta této legendární rockové kapele a jejich kultovnímu seržantskému seriálu Pepper. 

Tato kolekce mechanických hodinek kombinuje eleganci a sofistikovanost s novinkami, které zahrnují některé z nejznámějších technických komplikací švýcarské hodinářské tradice (Komplikace u mechanických hodinek značí další funkce nad rámec klasického zobrazování času. Jde tedy o funkce jako je datum, chronograf, automatický nátah, měsíční fáze a další...). Číselník je šedý s černým obrysem bubnu Pepper ve středu a je zvýrazněn žlutým zlatem pokovenými detaily, jako je vnější okraj bubnu, logo Beatles v 6 hodin a speciální index na 4 hodině. 

Limitovaná edice je vybavena mechanickým samonavíjecím pohybem RW4200 umístěným v nerezovém pouzdru z pozlacené PVD desky o tloušťce 40mm s 38 hodinovou rezervou chodu. Černý řemínek je první z Raymond Weil vyrobených z kůže Vegan, což je umělá useň, jejíž celý životní cyklus, tzn. výroba, používání, údržba i likvidace, by měl být co nejvíce šetrný k životnímu prostředí. Zadní víčko je kouřový safír a nese oficiální logo The Beatles a vyryté číslo limitované edice.

Hodinky se dodávají ve speciálním boxu, který je vyvedený v jasných barvách, což má napodobovat slavné obleky, které měla kapela na obálce alba seržanta Peppera. 

V případě zájmu o tyto hodinky prosím kontakt ZDE.

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA