hledat účet košík

Seiko 5 Sports Auto Moai

Seiko 5 Sports Auto Moai

Spolupráce Seiko 5 Sports a Auto Moai je tady!! Hodinky plně vyjadřují světový názor umělce Auto Moai, protože výtvory zdobí umělecká díla vytvořená výslovně pro tyto dva modely: SRPG43K1 a SBSA125J

 

Tyto modely jsou novinkou roku 2021 a zaujmou především speciálním designem, který je inspirovaný světem umělecké tvorby, vytvořené ve spolupráci s japonským umělcem Auto Moai.

Hodinky plně vyjadřují ztvárnění tématu anonymity Auto Moai a umělecké kresby zdobící hodinky jsou vytvořené výhradně pro tento model limitované edice čítajících pouhých 1500 kusů pro celý svět. 

Auto Moia vyjadřuje ve svých kresbách vztahy mezi lidmi, kteří se mlčky potkávají na ulicích a zároveň jsou svým způsobem propojeni. Anonymita je ztvárněna postavami bez tváře a výrazu. Černě zbarvený číselník je opatřen ikonickým motivem Auto Moai "postav bez tváře".


Černý číselník s vyobrazením dne a data na pozici třetí hodiny je chráněný tvrzeným minerálním sklíčkem Hardlex. Hodinky pohání automatický strojek 4R36 s rezervou chodu 41 hodin. Samozřejmostí je funkce zastavení vteřinové ručky při nařizování času a možnost nátahu korunkou. 

 

 

Předností hodinek je skvělá přehlednost daná použitím výrazných indexů a ruček. Vodotěsnost těchto hodinek je 10 ATM, s hodinkami tak můžete bez problémů plavat a věnovat se vodním sportům. 

Jemný kožený řemínek je potištěn originálními uměleckými díly nakreslenými výhradně pro tuto spolupráci, která jinde nenajdete. Specialitou limitované edice je zadní strana pouzdra. Na průhledném víčku je vyobrazen motiv "dámské postavy bez tváře", který obsahuje také sériové číslo. 

 

Hodinky se dodávají ve speciálním dárkovém boxu s Auto Moai designem.  Součástí balení je také speciální brožura s uměleckými díly vytvořenými speciálně pro hodinky Auto Moai. 

 

 

 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA