hledat účet košík

Soutěž o 20 vstupenek na MS v ledním hokeji

Soutěž o 20 vstupenek na MS v ledním hokeji

Hokejové MS v ledním hokeji, které hostí právě ČR, se blíží! Tissot si pro své zákazníky nachystal soutěž o 20 vstupenek na české zápasy.

Kup speciální hokejovou edici hodinek k MS v ledním hokeji a zažij atmosféru MS NAŽIVO.

Hodinky sami o sobě jsou moc pěkným kouskem. Navíc na zadním víčku najdeme speciální gravírování s logem letošního šampionátu IIHF a součástí bude také náhradní modrý silikonový řemínek, který si majitel hodinek může sám jednoduše vyměnit díky tzv. rychloupínacím stěžejkám. Součástí balení bude i hokejový puk s logem Tissot. Hodinky budou dodány v krabičce TISSOT se speciálním přebalem.

Podmínka soutěže:

  1. Každý, kdo si koupí tuto speciální hokejovou edici a zanechá nám na sebe kontakt, bude automaticky zařazen do slosování o 20 vstupenek na české zápasy na MS v ledním hokeji (10 výherců po 2 lístkách).

Tím, že speciální edice je zároveň i limitovaná 120 ks na ČR, je šance vyhrát vstupenky s koupí tohoto modelu velice vysoká! Tato soutěž je bezesporu ideální pro hokejové fandy, kteří navíc třeba zrovna koukají po pěkných hodinkách od značky Tissot.

Máte jakýkoliv dotaz? Neváhejte se ozvat.

Napište nám

#tissot #hodinkytissot #tissotwatches #mslednihokej #hokej #soutez #vstupenky #limitovanaedice #vyhraj #tovys #eshop #jihlava #praha #prague

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA