hledat účet košík

Soutěž o hodinky Esprit Houston

Soutěž o hodinky Esprit Houston

!!! SOUTĚŽ !!!

Psali jste nám, zda bychom neudělali opět nějakou soutěž, jdeme tedy na to :-) Zasoutěžíme si o tyto krásné dámské fashion hodinky Esprit Houston.

Jak jste si určitě všimli, rozjíždíme pro Vás náš nový Youtube kanál, na který Vám budeme pravidelně zveřejňovat další a další zajímavá videa o různých hodinkách. Máme v plánu Vám nabídnout i Livestreamy, kdy se budete moci Vy sami do diskuse zapojovat. Budete se moci ptát na všechno, co Vás zajímá a já osobně Vám budu k dispozici a pokusím se odpovědět na všechny Vaše dotazy.

Pravidla této soutěže se zde nabízí tedy sama a jsou úplně jednoduchá. Abyste byli zařazeni do slosování, musíte splnit tyto 3 podmínky:

  1. Začněte odebírat náš Youtube kanál (vpravo je tlačítko odebírat) 
  2. Lajkněte náš Facebook: Hodinářství Tovys (pokud ještě nemáte)
  3. Lajkněte na našem Facebooku soutěžní letáček a sdílejte ho k sobě na profil

Soutěž končí 14.září 2021!! Následně vylosuji osobně výherce hodinek z řad těch, kteří se soutěže zúčastnili a splnili všechny podmínky.

Hodně štěstí nejen při soutěži, věřím, že se Vám budou naše videa na Youtube líbit.
Váš Tomáš Vyskočil

PS: Společnost Facebook není pořadatelem soutěže. Soutěž není žádným způsobem sponzorována ani spravována Facebookem a nijak s ním nesouvisí.

#soutez #competition #esprit #fashion #fashionwatches #youtube #youtubechannel #video #videos #garmin #smartwatch #tovys #jihlava #prague #eshop #sport #zivot #life

SOUT Psali jste nm, zda bychom neudlali opt njakou sout, jdeme tedy na to Zasoutme si o tyto krsn...

Posted by Hodinstv Tovys on Monday, August 30, 2021

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA