hledat účet košík

Soutěž o hodinky Garmin Venu Gold/Black Band

Soutěž o hodinky Garmin Venu Gold/Black Band

Měli jsme od Vás minulý týden spousty pozitivních (lehce smutných) reakcí, kdy jsme losovali výherce z řad našich sledujících na Youtube/Facebooku, který vyhrál hodinky Garmin Venu Gold/Black Band v hodnotě 9 990 Kč!! Hodně z Vás psalo/gratulovalo, že byste také takové chtěli, ale že jsme Vás nevylosovali.

Doba není nic moc, všude je to samá negativní zpráva, tak pojďme udělat něco pozitivního. Jdeme si zasoutěžit ještě o jedny, jste pro? 

Konkrétně se jedná o tyto elegantní, všestranné sportovní GPS hodinky s vysoce jasným AMOLED displejem s vysokým rozlišením. Hodinky Garmin VENU mají velice dobře vyvážené chytré a sportovní funkce. Podívejte se na ně sami: ZDE

SOUTĚŽIT MŮŽETE PŘÍMO U NÁS NA NAŠEM OFICIÁLNÍM FB PROFILU:

Pravidla jsou jednoduchá. Abyste byly zařazeni do slosování, musíte splnit tyto 3 podmínky:

  1. Lajkněte náš FB profil, pokud ještě nemáte 
  2. Lajkněte soutěžní letáček a napište do komentáře „Soutěžím o hodinky“
  3. Sdílejte VEŘEJNĚ tento příspěvek se soutěžím letáčkem k Vám na profil (sdílejte vždy pouze leták, který je přímo u nás na Facebooku)

Soutěž končí 22. března 2022!! Následně přímo majitel pan Vyskočil vylosuje výherce hodinek z řad těch, kteří se soutěže zúčastnili a splnili všechny podmínky.
Hodně štěstí nejen při soutěži.

....
Společnost Facebook není pořadatelem soutěže. Soutěž není žádným způsobem sponzorována ani spravována Facebookem a nijak s ním nesouvisí.

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA