hledat účet košík

TAG Heuer Carrera Porsche Chronograph Special Edition

TAG Heuer Carrera Porsche Chronograph Special Edition

TAG Heuer a Porsche mají dlouhou historii. Jejich první spolupráce sahá do roku 1963, kdy Jack Heuer vyrobil chronograf Heuer Carrera na počest úspěšného modelu Porsche 911 Carrera vyvinutého Ferdinandem „Ferrym“ Ernstem. Toto duo spoluvytvářelo motor TAG-Porsche v letech 1984 až 1986, což McLarenu přineslo tři po sobě jdoucí mistrovství světa F1. 

Společnosti TAG Heuer a Porsche se nyní sešli, aby představily nový chronograf Porsche TAG Heuer Carrera CBN2A1F.FC6492. U nového modelu vychází z chronografu Carrera Sport s vyrytým měřítkem tachymetru na rámečku. Model obsahuje detaily podpisu Porsche s číselníkem a dílčími číselníky v červené, černé a šedé barvě, které připomínají rychloměr. K dispozici je také model na kovovém tahu CBN2A1F.BA0643.

Asfaltový číselník se zakřiveným safírovým sklem s dvojitým antireflexním povrchem je vytvořený speciálně pro tyto hodinky a dokonale vyjadřuje vášeň pro silnici, zatímco arabské číslice naznačují čísla na palubní desce skvělého automobilu Porsche. Ocelové a šedé tlačné chronografy obklopují ocelovou navíjecí korunku s poutavou červenou linkou.

Pouzdro je navrženo o průměru 44 mm a je vodotěsné až do vzdálenosti 100 metrů. Díky zadní části víčka ze safírového skla odhaluje pohyb, který připomíná motor pod kapotou.

Aby bylo zajištěno přesné odečítání za špatných světelných podmínek, jsou číslice a rhodiované hodinové a minutové ručky ošetřeny bílou Super-LumiNova.

 

Model je nabízen s ručně prošívaným černým koženým řemínkem z telecí kůže a jeho výrazné prošívání bylo vyvedeno podle prošívání používaného v interiérech automobilů Porsche.

 

 

Hodinky jsou jakožto speciální edice dodávány ve speciálním balení obsahujícím černé cestovní pouzdro.

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA